Philips “Multigroom MG7720” ile Yeni Yıla Yeni Bir Tarz

Kullanıcılarına kalıcı ve keyifli traş deneyimi sunan Philips, 7 başlık ve 7 tarağa sahip 14’ü 1 arada Multigroom MG7720 ile saç, sakal ve vücut tüyleri için tahrişsiz ve hassas bakımı mümkün kılıyor.

 

Her zaman bakımlı görünen, sinekkaydı ya da kirli sakalları ile tarzını konuşturan erkeklerin tercihi olan Philips’in Erkek Bakım Seti Multigroom MG7720 yeni yılda da kusursuz bakım imkânı sunuyor.

Saç, sakal ve vücut tüylerinde kullanılabilen Multigroom MG7720, yüksek performanslı bıçakları ve Lityum-iyon pil özelliği sayesinde her 1 saatlik tam şarj ile 120 dakikalık şarjlı kullanım sunarken, su geçirmez özelliği ile de erkeklerin favorisi olmaya aday…

Kendiliğinden bilenen ve çelikten üretilen Multigroom MG7720, uçları yuvarlatılmış bıçakları ve tarakları ile tahrişsiz ve hassas bakımın sözünü veriyor. Turbo güç özelliği ile tüylerin en uzun ve yoğun olduğu bölgelerde hızını artırarak maksimumum performans sağlayan Multigroom MG7720, iki kat daha fazla bıçak içeren DualCut teknolojisiyle iki yönde kesime imkân tanıyor.

Pürüzsüz bir dokunuş için yanak ve çenedeki küçük tüyleri zahmetsizce alabilen Multigroom MG7720, hassas düzelticisi ile tarzını sakalıyla ortaya koymak isteyen erkeklere ince detaylar ve kıvrımlar oluşturmada yardımcı oluyor.

Keskin hatlar oluşturmayı sağlayan tam boyutlu düzeltici ile şekillendirme sorununa fonksiyonel bir çözüm getiren Multigroom MG7720, sakal ve kirli sakal tarağı ile farklı boyutlarda düzeltmeye olanak sağlayarak erkekleri istedikleri kusursuz görünüme kavuşturuyor.

Mükemmel görünüme hazır olun!

Erkeklerin mükemmel görünüm için ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonlar Multigroom MG7720’de bir arada… Hassas tarak başlıkları ile kaş ve favorileri nazik bir şekilde kısaltırken, farklı uzunluk ayarı bulunan saç fırçası ile stilini yansıtmak ve değiştirmek isteyen erkeklere fırsat sunuyor.

Burun ve kulak tüyleri için geliştirilen özel düzelticiye sahip olan ve vücut tarağı ile vücut tüylerini istenilen uzunlukta düzeltmeye imkân tanıyan Multigroom MG7720, göğüs, kol altı ve kasık bölgelerinde temiz ve rahat düzeltme için kaymaz kauçuk tutma yeri ile benzersiz konfor sağlıyor.

Islak ve kuru alanlarda kullanılabilen teknolojisi sayesinde baştan aşağı bakım yapan Multigroom MG7720, tüm başlıkları koruyan taşıma çantası ile de iş seyahatleri ve tatil valizlerinde yerini alıyor.

Kablosuz kullanım sağlayan ve 5 dakikalık hızlı şarj ile düzeltme işlemleri için maksimum fayda sunan Multigroom MG7720’nın önerilen perakende satış fiyatı ise 469,99 TL.

0 replies on “Philips “Multigroom MG7720” ile Yeni Yıla Yeni Bir Tarz”