Persil, Derin Temizleme Teknolojisini Pınar Altuğ Atacan ile Tanıttı… 

Persil, Derin Temizleme Teknolojisini Pınar Altuğ Atacan ile Tanıttı…

 Çamaşırlarında mükemmel temizlik arayanların seçimi Persil, yeni geliştirdiği derin temizleme teknolojisini, İstanbul’daki Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleştirdiği keyifli bir relansman organizasyonu ile tanıttı. Persil’in son reklam filmindeki lunapark konseptini yansıtan organizasyona; markanın elçisi Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte katıldı. Davetliler arasında ise Arzu Kunt, Aslıhan Tandoğan, Ayşegül Kayabay, Başak Sayan, Begüm Karamahmutoğlu, Demet Tuncer, Gizem Hatipoğlu, Günsel Ülkü, Okan Karacan, Oya Anlar Onat, Petek Ertüre, Sibel Arna ve Zeynep Mansur gibi tanınan isimlerin yanı sıra önemli influencer’ları da vardı.

Pınar Altuğ Atacan&Yağmur Atacan&Su Atacan

Yeni teknolojiyi Pınar Altuğ Atacan anlattı.

Davetlilerin eşleri ve çocukları ile birlikte katılım sağladıkları relansmanda marka adına konuşan Pınar Altuğ Atacan, Persil derin temizleme teknolojisini anlatırken, reklam filmi çekiminin kamera arkasında yaşananları da paylaştı. Persil reklam filminin gösteriminden sonra ise davetliler birbirinden renkli fotoğraf alanlarında keyifli zaman geçirdi. Çocuklar ise kendileri için özel hazırlanan atölye çalışmalarında yer aldı ve oyun alanlarında arkadaşları ile oynadı.

Persil’den derine işleyen lekeler için kusursuz temizlik…

Derine işleyen lekeler, çamaşır yıkamada en büyük problemler arasında. Kir, tıpkı tutkal gibi kıyafetlerde artakalan lekelere yapışıyor. Persil, şimdi zenginleştirilmiş enzim formülüne sahip, yeni derin temizleme teknolojisi ile bu soruna mükemmel bir çözüm getiriyor. Yeni teknoloji sayesinde Persil; yağ, meyve, reçel ve çikolatalı süt lekelerinde daha iyi* leke çıkarma performansı gösteriyor. Persil’in derin temizleme teknolojisi kıyafetlerinize hapsolmuş zorlu lekeleri çıkararak yeni kirlerin kumaşa yapışmasını da engelliyor.

0 replies on “Persil, Derin Temizleme Teknolojisini Pınar Altuğ Atacan ile Tanıttı… ”