Pepsi® Futbolu Doyasıya Yaşıyor Dünyayı Maviye Boyuyor

Pepsi’nin yeni global TV reklamı, futbolu ve Messi gibi yıldız oyuncularını sokaklara taşıyor.

Tarih boyunca Pepsi® her nesle eğlence getirerek ve sevenlerini eğlence ile birbirine bağlayarak markanın pop kültüründe ikon haline gelmesini sağladı. Pepsi’nin “Futbolu Doyasıya Yaşa” kampanyası dünyaca ünlü futbolcuları bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü futbolcuların beklenmedik futbol anlarına ve deneyimlerine şahit olacak, yıl boyunca Pepsi’yle futbolu doyasıya yaşayacaksınız.

Global Pepsi Ticari Markası, Global İçecek Grubu, PepsiCo Kıdemli Pazarlama Direktörü Natalia Filippociants yeni kampanyayı şu ifadeleri dile getirdi: “Pepsi, futbolun en ikonik kahramanlarını ve umut verici kişilerini dünyaya beklenmedik, eğlenceli yöntemlerle sergileyerek fanlarına sevdikleri oyuncuların şimdiye kadar hiç görülmemiş yanlarını gösteriyor. Futbol deneyiminin ikonik markamıza sıkı sıkıya bağlı olmasının sebebi, oyuncuların ve dünyanın dört bir yanındaki fanlarımızın futbolu sevmesidir. Bu yıl şimdiye kadar hiç görülmemiş bir şekilde futbolu hep birlikte doyasıya yaşayacağız.”

Pepsi’nin “Futbolu Doyasıya Yaşa” kampanyası, sanat ve sporu bir araya getirerek spora dair ve birinci sınıf global futbolculara yapılan benzersiz, paylaşılabilir ve keyifli çekimlerle bu güzel oyuna saha içinde ve dışında hayat veriyor:

  • Beş Kez Yılın En İyi oyuncusu ve Dört Kez UEFA Şampiyonlar Ligi galibi, Leo Messi
  • Dünyaca tanınmış Brezilyalı defans ve peş peşe UEFA Şampiyonlar Ligi galibi, Marcelo
  • Üç Kez UEFA Şampiyonlar Ligi galibi ve Alman orta oyuncusu, Toni Kroos
  • ABD’nin ödüllü oyun kurucusu ve iki kez Yılın En İyi Kadın Oyuncusu, Carli Lloyd
  • İngiltere’nin yükselen yıldızı ve iki kez Yılın Genç Oyuncusu, Dele Alli

0 replies on “Pepsi® Futbolu Doyasıya Yaşıyor Dünyayı Maviye Boyuyor”