ÖZLEM SÜER’DEN İLHAMINI TUVALDEN ALAN KOLEKSİYON

ÖZLEM SÜER’DEN İLHAMINI TUVALDEN ALAN KOLEKSİYON

 

Özlem Süer White 2019 koleksiyonu “Toile”, sanat ve modanın eşsiz uyumunu bir araya getiriyor.

 Türk modasına benzersiz dokunuşlarla farklı bir soluk getiren ünlü tasarımcı Özlem Süer, zarif modellerden oluşan yeni gelinlik koleksiyonu Özlem Süer White 2019’u, moda tutkunlarının beğenisine sunuyor. Plastik sanatların büyülü objesi tuvalden ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda, bir sanatçının eserine ilk dokunuşu ele alınıyor.

 

TRANSPARAN NAKIŞLAR ZAMANA MEYDAN OKUYOR

 

Özlem Süer’in, yeni sezonun en modern çizgilerini sergilediği koleksiyonu, “Glam Side” ve “Inside-Out” temalarıyla öne çıkarken, avangart bir duruş sergiliyor. Öze dönüş, nötralize bakış, cinsiyetsizlik, yeni doğa gibi kavramların şekillendirdiği Özlem Süer White 2019 Koleksiyonu, iyi yaşama ve natüralizme vurgu yapıyor. Kat kat eteklerin ahengi ve dantelin zarafetiyle dikkat çeken parçalar, transparan nakışlarla birlikte zamana meydan okuyor. 2019 trendleri arasında yer alan, bedeni saran silüetlerle teni ortaya çıkaran albenili dekolteler, koleksiyonun romantik ve modern yönünü gözler önüne seriyor.

 

GİZEMLİ DETAYLARLA MASALSI BİR YOLCULUK

 

Gelinlik modasına yeniden yön veren ve gelin adaylarını masalsı bir yolculuğa çıkaran Özlem Süer, gösterişli modellerle farkını bir kez daha ortaya koyuyor. İpek ve tülün ağırlıkta olduğu gelinliklere eşlik eden gizemli detaylar, omuzlardaki dantel motiflerle buluşuyor.

Aksesuarlarında mücevher etkilerinin görüldüğü Özlem Süer White 2019 Koleksiyonu, aşkını beyazın büyüsüyle üzerinde taşıyan ve bir yıldız gibi parlamak isteyen tüm gelinlerin gözdesi olacak.

 

 

0 replies on “ÖZLEM SÜER’DEN İLHAMINI TUVALDEN ALAN KOLEKSİYON”