OTANTİK GÜZELLİK HAREKETİ BAŞLIYOR

OTANTİK GÜZELLİK HAREKETİ BAŞLIYOR

 Özenle seçilen saf içeriklerle yaratılan vegan*saç ürünleri markası AUTHENTIC BEAUTY CONCEPTşimdi Türkiye’de.Modern dünyanın hızlı hayat temposunda doğayla bağlantısını koparmadan yaşamak isteyen ve aynı özeni saçlarına da gösteren kadınların tercihi AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, premium saç ürünleri ile kadınlara doğal güzelliği deneyimletmeye hazır.

Özenle seçilmiş içeriklerleüretilen; silikon, sülfat, mineral yağları, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT ürünleri, doğanın bilimle buluştuğu formüller yaratıyor. Şampuan, saç kremi, maske ve şekillendiricilerden oluşan ve tüm saç tipleri için farklı seçenekler sunan AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, saçlarınızı filtresiz güzellikle tanıştırıyor. Marka; Glow, Amplify, Hydrate ve Replenisholmak üzere 4 farklı seriden oluşuyor.

Boyalı saçlara Glow serisi…

Renklendirilmiş saçlar için hurma ve tarçın içeren Glow serisi, renkleri koruma ve nemlendirme özelliğiyle ön plana çıkıyor. GlowCleanser, GlowConditioner, Glow Mask ve GlowEssence ürünlerinden oluşan seri, boyalı saçlara doğal yoldan parlaklık kazandırıyor.

İnce telli saçlara Amplify serisi…

İnce telli saçlar için yeşil çayve yeşil limon içeren Amplify serisi, dolgun ve yumuşak saçlar yaratmak için formüle edilmiş bulunuyor. Seri; AmplifyCleanser, AmplifyConditioner,AmplifySprayConditioner ilesaçlarınıza dolgunluk ve hacim kazandırmanın en mükemmel yolunu sunuyor.

Kuru saçlara Hydrate serisi…

Kuru saçlar için yaratılan, mango ve fesleğen içeren Hydrateserisiise saçları nemlendiren, hareketliliği ve esnekliği geri kazandıran bir yapıya sahip… Seride yer alan HydrateCleanser,HydrateCleansingConditioner, HydrateConditioner ve HydrateSprayConditioner,saçları yeniden canlandırabilmek için mükemmel nem kazandırıcı formülleri ile dikkat çekiyor.

Yıpranmış saçlara Replenish serisi…

Yıpranmış saçlar için akçaağaç ve pekan cevizi içeren Replenish serisi, saç tellerini güçlendiriyor ve kırılgan saçlar için mükemmel bir besleyici olma özelliği taşıyor. Serideki; ReplenishCleanser, ReplenishConditioner, ReplenishSprayConditioner ve Replenish Mask saçlara parlaklık kazandırıp besliyor.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT,iç ve dış güzelliği gerçek deneyimler ile birleştiriyor. Kendisi olmaktan çekinmeyen tüm cesur ve dürüst kadınlar için AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT ile #authenticbeautymovement[#otantikgüzellikhareketi] başlıyor. Siz de bu hareketin bir parçası olun.

*Hayvansaliçerikbarındırmaz.

 

0 replies on “OTANTİK GÜZELLİK HAREKETİ BAŞLIYOR”