in

Online Görüşmelerde Arka Plan Sorunsalı

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte şüphesiz ki hayatımızda birçok değişiklik yaşadık. Her ne kadar yavaş yavaş olsa da normal hayata dönüş yapabilmeye başladık ama hâlâ pandeminin izleri hayatımızda. Bunlardan bir tanesi de ev ortamında eski günlere göre çok daha fazla çalışıyor olmamız. Özellikle de evden katıldığımız toplantıların sayısı hâlâ çok fazla ve bu toplantılarda bizi zorlayan bir taraf var. Birçoğumuzun ortak yaşadığı bir sorun olan arka plan problemi. Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Arka planımızda nasıl daha estetik bir görünüme ulaşabiliriz, evin hangi köşesinden bu toplantılara katılmalıyız sorularını cevaplandırmak için detaylı bir araştırma yaptık.

STİL SAHİBİ DUVAR KAĞITLARI

Duvar kağıtlarını evlerimizde kullanmayı çok seviyoruz. Kullandığımız odanın atmosferini bir anda bambaşka bir boyuta taşıyan duvar kağıtları özellikle online toplantılar konusunda büyük bir kurtarıcı oluyor. Duvar kağıdı kaplı bir duvarınızın önüne masanızı yerleştirip toplantılarınıza bu köşeden katılmak çok daha stil sahibi görünmenizi sağlayacak.

OFİS KÖŞESİ

Özellikle de artık evlerimizden de çalışmaya başladığımız bu dönemde evimizde bir köşeyi tamamen ofis alanı oyarak ayırmak çok cazip bir fikir gibi gelmeye başladı. Evinizin içinde hem daha rahat çalışmanıza katkı sağlayacak olan bu alan aynı zamanda online toplantılarınız içinde büyük bir kurtarıcı olacak.

AKSESUARLARLA GÜÇLENDİR

Ev dekorasyonunda aksesuarlarla stilimizi tamamlamayı seviyoruz. Yarattığımız konsepti güçlendiren ve konseptimize adeta bir son dokunuş yapan aksesuarlar online toplantılarda da güzel bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Arka planınızda kullandığınız birkaç aksesuar stilinizi yansıtmanıza yardımcı olacak.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Doğal Kalın Kaş Mümkün mü?

Sanat Kokan Tabaklar Hazırlıyoruz