ON AIR MART AYI KAPAK KONUĞUMUZ GİZEM KARACA

 

Bitmeyen enerjisiyle kendine hayran bırakan, spor tutkunu, her daim canlı ve fit görünümüyle ilham verici bir isim. Bulunduğu ortama hemen uyum sağlarken, yoğun tempodan beslenen işine aşık, duru ve bebeksi güzelliği ile Gizem Karaca bu ay BeStyle Magazine On Air yıldızımız!

RÖPORTAJCANSU BAYRAK

Küçüklüğünden beri pek çok ülke ve okul değiştirmişsin. Bunun sana ne gibi artıları ve eksileri oldu? 

Toplamda 13 okul değiştirdim, bu sadece ilk okul ve orta okul dönemindeydi. Açıkçası okul hayatım boyunca hep “yeni çocuk” oldum. O zamanlar tabii çocuk olarak zor geliyordu her seferinde yepyeni insanlara ve öğretmenlere alışmak, tam alışmışken vedalaşmak… Fakat şimdi geriye baktığımda bana çok katkısı olduğunu anladım. Bunun sayesinde hayatımın hiçbir döneminde adaptasyon sıkıntısı çekmedim. Aslında baktığında bizim sektörümüzde böyle, her set yeni bir sınıf ve öğretmen. Sınıf arkadaşları yerine koca bir ekip, öğretmen yerine yönetmen.

 

Fransız Dili ve Edebiyatı okurken katıldığın Miss Turkey yarışmasıyla hayatını farklı bir yöne çevirmişsin. Bu nasıl bir histi?

Hayatımın dönüm noktası, her şeyin başlangıcı! 19 yaşındayken birden bambaşka bir hayata atıldım. Her saniyesi çok değerli ve çok heyecanlıydı.

Peki hep hayalin miydi oyuncu olmak?

Aslında çocukluktan beri filme ve kameraya çok ilgim vardı. İlk paramı biriktirip aldığım şey bir Handycam’di. Bir sürü belgeselim var. Aslında daha çok kamera arkasıyla ilgileniyordum fakat oyunculukta benim çok dikkatimi çekerdi. Bazı şeyleri kendim tekrar canlandırıp oynardım. Ama kader beni kamera önüne uygun gördü diyelim. Şimdi için soruyorsanız, başka hiçbir iş yaparken hayal edemiyorum kendimi. #ilovemyjob

Röportajın devamı ve daha fazlası https://apps.apple.com/tr/app/turkcel…

 https://instagram.com/bestylemagazine

 

Tags from the story
,
0 replies on “ON AIR MART AYI KAPAK KONUĞUMUZ GİZEM KARACA”