OMEGA’DAN YILLIK TAKVİMLİ KADRAN!

Rengarenk saatlerle öne çıkan bir yılda, en yeni OMEGA Globemaster siyah ve çeliğin geleneksel bir kombinasyonuyla trendlere meydan okudu. 2015 yılında kazandığı unvanla dünyanın ilk Master Chronometer sertifikalı saati olan Globemaster, sektörün en seçkin teknolojileriyle öncülük etmeye devam ediyor.

GÜÇ VE ZARAFET

41 milimetrelik çapıyla, paslanmaz çelikten Globemaster kasası klasik oluklu bezel ile ünlü. Bezel, tungsten karbür olarak bilinen sert ve çizilmez bir malzemeden üretiliyor.

YILLIK TAKVİMLİ KADRAN

Elmas kesim görünümlü açılı cilaya sahip siyah kadran, 1952’deki ilk Constellation modelinden ilham alınan “turta kalıbı” stilinde. Elmas görünümün her bir kesim yüzünde yılın bir ayı yer alıyor. İbreler, indeksler ve Constellation yıldızı ise 18 ayar beyaz altından. Ayrıca saat 6 pozisyonunda tarih penceresi bulunuyor.

Yıllık Takvim

GÖZLEMEVİ MADALYONU

Mat ve cilalı kasa arkasında, paslanmaz çelikten yapılan ve çizilmeye yerleştirilen dayanıklı safir cam içine yerleştirilen ünlü Constellation gözlemevi madalyonu görülebilir.

KAYIŞ VE MEKANİZMA

Saat, parlak siyah deri kayışla sunuluyor ve OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 8922 ile güç alıyor. Mekanizma ve saatin geneli, Isviçre Federal Ölçüm Enstitüsü (METAS) tarafından resmi olarak sertifikalanmış durumda.

Tags from the story
,
0 replies on “OMEGA’DAN YILLIK TAKVİMLİ KADRAN!”