in

OMEGA TRESOR KIRMIZI – BEYAZ

Geçtiğimiz yıl, OMEGA’nın lüks kadın saati üretimindeki tarihi itibarı daha da yükseğe çıktı. Bunu sağlayan ise büyük oranda Trésor koleksiyonunun gelişiydi. Klasik tasarımı modern dokunuşlarla harmanlayan saatler, gerçek bir popüler tercih olduğunu ispatladı. Bu yıl, kırmızı-beyaz benzersiz yeni bir modelini de içeren bir stil seçkisi görücüye çıkacak.

Yeni saat, paslanmaz çelikten üretilen 36 milimetre çapında parlak bir kasaya sahip. İyi bilinen Trésor stiline uyan kasa, her iki yanda zarif bir şekilde kavislenen 38 adet küçük pırlanta ile süsleniyor.

Tepe üzerinde yer alan tek pırlanta, beş adet OMEGA logosundan oluşan kırmızı seramik bir çiçekle çevreleniyor. Saatin arkasını çevirdiğinizde karşınıza çıkan metalik “Her Time” deseniyle süslenen parlak aynalı kasa arkasının içinde, OMEGA Calibre 4061 mekanizması yer alıyor.

En dikkat çekici özelliği ise yeni renk kombinasyonu. Beyaz lake kadran, kırmızı baskılı Roma rakamlarıyla çevrelenirken; uyumlu kayışı da kırmızı derisi ile göz kamaştırıyor.

What do you think?

Written by bestylemagazine

GAME OF THRONES HAYRANLARINA ADIDAS’TAN GÜZEL HABER!

Zahide Yetiş tüm kadınlar için “iyilik” hareketine katıldı