ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!

Sevgili Öğretmenlerimiz;

24 Kasım sabahına Geleceğe ışık tutan öğretmenlerimize 23-24 Kasıma özel konaklamada %25 indirim fırsatı sunan Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye aynı zamanda 24 Kasım gününde de kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinde %25 indirim fırsatı sunmaktadır.

En özel günlerinde unutulmaz anlar yaşamak isteyen öğretmenlerimizin fırsatlardan faydalanabilmesi için öğretmen kartını göstermeniz yeterlidir.

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü şimdiden kutlarız…

Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye Hakkında

Dünyanın en prestijli otel markalarından Hilton Garden Inn Hotel, Canpark karma projesine dahil olup her iki marka birbiriyle sinerji yaratarak Ümraniye’ye saygınlık ve değer katmaktadır.

Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye, 240 oda kapasitesiyle Türkiye’nin ve Doğu Avrupa’nın en büyük Hilton Garden Inn oteli olma özelliğini taşımaktadır.

“Üstün Yaşam” anlayışını “Müşteri Memnuniyeti” ile buluşturan Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye, etkileyici mimarisi ve uluslararası standartlarda yapım kalitesi, özenle tasarlanmış detaylarıyla kısa sürede Anadolu Yakası’nın sembollerinden biri haline gelmiştir.

Lokasyonun hava, kara ve deniz trafiğine yakın, kolay ulaşılabilir olması nedeniyle birçok global ve yerel şirketin konaklama ve toplantı organizasyonuna ev sahipliği yapmaktadır.

Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye iş ve tatil amaçlı konaklamaların yanı sıra özellikle Avrupa ülkelerinden Sağlık Turizmi için gelen misafirlerine kusursuz bir deneyim sunmaktadır.  AVM-Hotel karmasının bir arada olması özellikle turistik – alışveriş odaklı gelen misafirlerin taleplerini %100 memnuniyet ile karşılamaktadır.

Özenle tasarlanmış yüksek tavanlı ve gün ışığı alan, en yeni teknoloji ile üçe bölünebilen 330 metrekare balo salonu ve istenildiğinde dörde bölünebilen toplantı salonlarıyla misafirlerinin özel gün ve toplantılarına ek olarak bölgenin konaklama ihtiyacını karşılamaktadır.

Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye standart hizmetlerine ek olarak, suit odaları, manzaralı cafe ve restoranları, balo, konferans ve toplantı salonları, tam teçhizatlı spor salonu, ısı ayarlı üstü açılıp kapanan yarı olimpik havuzu ve güneşlenme terası barındırmaktadır.

 

Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye İletişim Bilgileri

Adres: Yamanevler Mah. Haldun Alagaş Cad. No: 2, 34768, Ümraniye / İstanbul

Tel: +90 216 613 00 00

http://www.istanbulumraniye.hgi.com

 

0 replies on “ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!”