Normlara Karşı Stilini Konuşturan Kadın: Grece Ghanem

Genellikle insanlar internet fenomeni olmak için çok genç olmak gerektiğini düşünebilirler fakat Grece Graham bu iddiayı yıkan isimlerden. Stil sahibi görünümüyle moda dünyasında bir ilham perisi olarak anılmasındaki sebepler; olgun yaşına dayatılan sınırlandırmalara boyun eğmemesi ve cesur stilini konuşturması.

İnternet fenomeni Grece Ghanem “40 yaşından sonra kadınlara şu öğretilir: Sakın cildini gösterme! Siz ne diyorsunuz?” sorusuna bu cevabı veriyor.

“Bizi güzel yapan şeyin kendi benzersiz özelliklerimiz olduğuna inanıyorum. 40 yaşın üzerindeki kadınların hepsi bu söylenmemiş kurallara uysaydı, hepimiz aynı olurduk ve görünür olamazdık. Ruh halinize ve kişiliğinize göre giyinmeye ve nihayetinde benzersizliğinizi kucaklamaya inanıyorum. Benim için canlı ve cüretkar tarzım, gümüş kilitlerim ve korkusuz tavrım. Tarzın kişiliğe bağlı olduğuna inanıyorum. Kendine güven ve sevgiden yoksunsan şık olamazsın!”

50’li yaşlarda olan Grece Ghanem önyargıları yıkarak modellik yapıyor ve bembeyaz saçları, yaşından çekinmeyen tavrıyla pek çok kadın için ilham kaynağı oluyor. Ruh haline göre giyinmeyi tercih ederek, zamansız parçalar ile kendi tarzını ortaya koyuyor. Stil ikonu Grece Ghanem’in tarzını sizler için mercek altına aldık.

Yazı: Cansın Sara

0 replies on “Normlara Karşı Stilini Konuşturan Kadın: Grece Ghanem”