in

Nisan 2022 Burç Yorumları

Gözümüz gök kubbede düşüncelerimiz ise hızlı bir trende… Yanlış duymadınız. Nisan ayı adeta bizlere roller coaster etkisi yaratarak olaylara bakış açımızı değiştirecek. Bu kadar hızlı akan bir aya yetişmek için elimizi taşın altına sokmaktan çekinmeyeceğiz. Bitmemiş öykülere yer vermeyen Nisan ayı, finale ulaşmak için azmimizi ne kadar zorlayabileceğimizi test edecek.

KOÇ

Ertelediğiniz birçok konuda aksiyon alacağınız bir aydasınız. Özellikle de sağlık konularında her zamankinden daha özverili davranmanız Nisan ayının getirilerinden bir tanesi. Burcunuzda yaşanacak Yeniay ile birlikte işlerinizin, sorumluluklarınızın ve daha birçok detayın negatif yanlarını ortaya çıkaran dikkat dağınıklığını geride bırakarak gerçek sizi herkese göstereceksiniz. Mail trafiğine dikkat!

BOĞA

Hislerinize daha çok güvendiğiniz bir Nisan ayına hoş geldiniz. Tecrübelerinizi hayatınızın her alanında kullanmak isterken büründüğünüz profil, bir takım iletişim aksaklıklarına yol açsa da orta noktayı bulmak sizin için zor olmayacak. Ay sonunda burcunuzda yaşanacak Güneş Tutulması ile sahiplenici yönünüzü ortaya koyarak değer verdiğiniz konularda taviz vermeyeceksiniz.

İKİZLER

Yoğun bir programı ardınızda bırakarak, bir umut dinlenirim düşüncesiyle bu aya giriş yapsanız da gök kubbe biraz daha beklemeniz gerektiğini hatırlatacak size… Uzun zamandır görmediğiniz kişilerle yeniden karşılaşmak sizi oldukça şaşırtabilir. Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişi ile daha çok ortak nokta yakalamanız ilişkinize farklı bir hava katacak.

YENGEÇ

Duyduklarınız duyacaklarınızın teminatıdır mottosunu taşıyan bir aya giriş yaptınız. İlgi alanlarınızı değiştiren bir sürecin içerisindeyken kendinizi yeniden tanıyacak, bazı alışkanlıklarınızı ardınızda bırakmak için “Şimdi tam zamanı!” diyeceksiniz. Gök kubbe sosyal çevrenizde sorun yaşayan bazı arkadaşlarınıza rehberlik edeceğinizin altını çiziyor. 

ASLAN

İdeallerinizin peşinden giderken düşüncelerin içine dalmak Nisan ayında sizi en iyi tanımlayan davranışlardan bir tanesi olacak. Bununla beraber, geleceğiniz için maddi bir altyapı hazırlamak isterken kendinize ek gelirler yaratabilir, borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ekonomik rahatlığa ulaşmak erkenden tatil planları yapmak için geçerli bir sebep olacak.

BAŞAK

Kariyer bazlı yaşanacak gelişmelere bir yandan hevesli bir yandan da temkinli davrandığınız bir aya giriş yaptınız. Emeklerinizin karşılığını almayı beklerken; “bu daha ne kadar sürecek?” sorusunu sorsanız da gökyüzünün size güzel sürprizleri olacak. Sonuçlara ulaşmak için tüm nedenleri bertaraf edecek, gerçekçi yapınızdan ödün vermeyeceksiniz.

TERAZİ

Hesaplarınıza uymayan detaylar mı var? Aklınızdaki sorulara bir türlü cevap bulamıyor musunuz? İşte Nisan ayı sizin için tam anlamıyla aydınlanma çağının başlangıcı niteliğinde gelişmeler sunacak. Karşıt burcunuzda yaşanacak Yeniay, iş, ev, şehir ve ülke gibi kritik değişimleri vurgulayacak. Yaşam standartlarınızı aniden değiştirme kararı alabilecek cesarete sahip olduğunuzu siz de fark edeceksiniz.

AKREP

Sizin için bu aydan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Karar almak adına hatırı sayılı süredir beklediğiniz alanlarda hızlıca düşünecek, yolunuza devam edeceksiniz. Karşıt burcunuzda yaşanacak Güneş Tutulması, hedefleriniz için hareket edeceğinizi, geçmiş tecrübelerinize bu dönemde çokça başvuracağınızı işaret ediyor. Diş ağrılarına dikkat!

YAY

İkili ilişkilerde yaşanan diyaloglara hayretler içerisinde baktığınız bir aya hoş geldiniz. Nisan’ın en temkinli burçlarından bir tanesi olarak ne kadar uyarsanız uyarın aynı hatalara düşen arkadaşlarınız için artık daha fazla kendinizi yormayacaksınız. Gök kubbe odak noktanızı bireysel yaşantınıza çevirmeniz gerektiğinin altını çiziyor.

OĞLAK

Dahil olamadığınız ortamlar için kendinizi daha fazla üzmeyeceksiniz. Olgunluğunuza farklı bir bakış açısı katan Nisan ayında kendinizle de vakit geçirmenin artılarını tecrübe edeceksiniz. Kalabalıkların içinde durduğunuz yerde saymaktansa yalnız başınıza başarı merdivenlerini tırmanma kararı vermek, kırmızı çizgilerinizi yeniden belirleyecek.

KOVA

Kaygıları hayatınızdan uğurlamak için daha ne kadar bekleyeceksiniz? Enerjinizi sonuna kadar tükettiğiniz günlerde bir de düşünce sarmalında daha fazla kalmadınız mı? Nisan ayında bu soruları iç dünyanıza yönelterek mental bir devrimi başlatacaksınız. Aynadaki sizi değiştirirken, düşüncelerinizdeki evrimi herkes hissedecek. “Ben buymuşum!” sözünü zikredeceksiniz.

BALIK

Bu ay sessiz kaldığınız konularda artık bir tepki vermeniz gerektiğini hatırlayacaksınız. Sakinliğinizi korumanız gereken bir süreci işaret eden Nisan ayının gökyüzü gündemi, dinleyici yönünüzü doğru bir şekilde kullanmanız konusunda size telkinde bulunacak. Unutmayın, herkesle iyi anlaşamazsınız. Aynı zamanda yaza erkenden hazırlanmak için spora başlayabilirsiniz.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Şimdi Zamanı! Biker Taytlar

Mayıs 2022 Burç Yorumları