Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, 6 Temmuz’da dünyaca ünlü White Party ile 20. yılını kutluyor

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum,

6 Temmuz’da dünyaca ünlü White Party ile 20. yılını kutluyor

Nikki Beach Bodrum’da 6 Temmuz’da gerçekleşecek

White Party’de, kesintisiz eğlence, iyi müzik, lezzetli ikramlar ile unutulmaz bir gün yaşanacak.

Bundan tam 20 yıl önce “hayatı kutlama” mottosuyla Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, St Tropez, İbiza, Koh Samui, Dubai gibi lokasyonlardan sonra Bodrum Torba’da kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline geldi. Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan iyi müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor. Dünyada ilk White Party konseptini yaratan NikkiBeach, özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile bu geceyi hafızalara işledi. Bu yıl 20.yılını kutlayacak olan NikkiBeach, Bodrum’da White Party ile Nikki Beach imzası taşıyan müzikleri, eğlenceleri, kokteylleri ve özel sürprizleri ile unutulmaz bir gün yaşatacak.Saat 12:00’de başlayacak ve akşam 21:00’e kadar gün boyu sürecek eğlenceler ve özel sürprizleriyle sizleri bekliyor.

Partinin açılışını Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i  DJ Fatih Coşar,  progresif tekno olarak tanımladığı özgün müziğiyleyapacak. Partinin ritmi ise İtalyan house müziğin ikili bestecileri Jude & Frank’in latin esintileriyle işlenmiş müziğiyle yükselecek. Jude & Frank’in hemen ardından sahne alacak Dubai ve İbiza’da imza attığı şahane sahne performanslarıyla bilinen ve Brezilya müzik listelerindeki başarılarıyla göz dolduranDJ Darlyy, melodik deep house’u soulful beat ile buluşturduğu ritimleriyle dinleyenlerini dünya müziğine doğru yolcuğa çıkaracak.Dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşan ve müziğe olan tutkusuyla tanınanNikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i Mert Yenidünya ise müziğiyle unutulmaz anlar yaşatacak.

Nikki Beach’in master şeflerinin özel hazırlayacağı lezzetli yemekler, özel ikramlar ile damaklarda da bu kutlamayı yaşayacaksınız. Deneyimli mixolojistlerin elinden çıkan signature kokteyller ise eğlencenize partiboyunca eşlik edecek.

Dress Code: Beyaz& Bohem-Şık

 https://nikkibeach.com/

Facebook: www.facebook.com/ nikkibeachhotelbodrum

Twitter: @ NBRSbodrum

Instagram: @ nikkibeachhotelbodrum

0 replies on “Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, 6 Temmuz’da dünyaca ünlü White Party ile 20. yılını kutluyor”