NIKE CITY READY KOLEKSİYONU, PERFORMANSA YÖNELİK ESTETİK FORMLAR SUNUYOR

Nike Kadın Koleksiyonu KıdemliYaratıcı Direktörü Maria Vu ve tüm kadın tasarım ekibi tarafından ileri görüşlü yenilikler ve yönlendiri silüetlerin dengesini yakalayan yeni Nike City Ready Koleksiyonu duyuruldu.

Maria Vu, koleksiyonun özünün Nike City Ready Motion Adapt Bra üzerinden örneklendirilebileceğini söylüyor ve şöyle açıklıyor: “Bu koleksiyonda hareket adaptasyon teknolojimizi performanstan ödün vermeden estetik bir şekilde sunmaya çalıştık.”

Nike City Ready Koleksiyonu kıyafet ve ayakkabıdan oluşan 9 parçayı içeriyor.

Nike City Ready Koleksiyonu’nda yer alan ekstra uzun fermuarlar içeren pantolon, farklı şekillerde kullanım olanağı yaratıyor. Koleksiyondaki transparan üst, Nike Zoom Pegasus Turbo XX’i geleceğe atıfta bulunan bir görünüme dönüştürüyor. Kadın vücudundaki formlardan ilham alınarak biratletin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bra ise avangart bir silüetle destekleniyor. Nike City Ready taytlarıysa bedeni, kavisli bel bantları ve abartılı dikişlerle sarıyor. Koleksiyonda bulunan eşofman, oversized kesimiyle vücut formlarına dikkat çekiyor. Vintage kayak ceketinden esinlenen Nike City Ready ceketi ise hafiflik sunuyor ve su tutmuyor.

0 replies on “NIKE CITY READY KOLEKSİYONU, PERFORMANSA YÖNELİK ESTETİK FORMLAR SUNUYOR”