NG KÜTAHYA SERAMİK, 30’uncu yılını görkemli bir geceyle kutladı

NG KÜTAHYA SERAMİK, 30’uncu yılını görkemli bir geceyle kutladı

 

 1989 yılından bu yana ürettiği tasarımlarla fark yaratan Türk seramik sektörünün lider markası NG Kütahya Seramik, 30’uncu yılını 27 Nisan tarihinde İstanbul Raffles Otel’de 700 konuğun katıldığı görkemli bir geceyle kutladı.

NG Ailesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen geceye medyanın tanınmış isimleri, sanat ve iş dünyasının önemli temsilcileri, mimarlar, inşaat sektörünün önemli isimleri ve NG Kütahya Seramik’in iş ortakları katıldı. Gecede NG Kurucu Başkanı Nafi Güral eve eşi Gülsüm Güral, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve eşi Yelda Güral, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ve eşi Onur Sürmeli, NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür, NG Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Gülden Güral davetlilere ev sahipliği yaptı. Sunuculuğunu Devlet tiyatrosu oyuncusu Levent Özdilek ve oyuncu Hande Subaşı’nın yaptığı anlamlı geceye Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen 700 konuk katıldı. Gala gecesi NG Kütahya Seramik’in tecrübelerle ve başarılarla dolu 30 yıllık serüvenini anlatan mini belgesel ile başladı. Fuaye salonunda sergilenen devasa büyüklükteki Atatürk portresi misafirler tarafından çok beğenildi ve yoğun ilgi gördü. NG Kütahya Seramik yeni markası NG Spain’in lansmanını ilk kez bu gecede gerçekleştirdi.

30.yıla özel palet tasarımlı dev pasta

Gecede, NG Kütahya Seramik’in 30. yılına özel olarak hazırlanan seramik paleti görünümünde tasarlanan pastayı Nafi Güral ve ailesi birlikte kesti.

Hakan Aysev ve Cenk Eren senfoni orkestrasıyla geceye damgasını vurdu

NG Kütahya Seramik 30’uncu yıl gecesinde dünyaca ünlü opera sanatçısı Hakan Aysev, geceye özel oluşturulan 30 kişilik senfoni orkestrası ile birlikte sahne aldı. Opera seçkileriyle büyük beğeni toplayan Aysev’den sonra senfoni orkestrası, Türk müziğinin güçlü ses Cenk Eren’e eşlik etti. Sanatçılar, performanslarıyla geceye katılan davetlilerden tam not aldılar.

Erkan Güral: “Dünyada Türkiye’yi temsil ediyoruz.’’

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, gecede yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi: ‘’Yaptığımız her işi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içindeyiz. Kendi özümüzü ve benliğimizi hiç yitirmeden yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Özümüzle ve sadeliğimizle yaşamayı çok seviyoruz. Bu duruşumuzu asla bozmak gibi bir niyetimiz olmadı ve olmayacak. Kütahya’dan dünyanın birçok ülkesindeki pazarda ürünlerimizle ülkemizi temsil ediyoruz. 30 yılda bizimle birlikte çalışan, bizlere emek veren tüm ekip arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza, bayilerimize ve bizleri evlerine konuk eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

ü

Nafi Güral&Gülsüm Güral

Yelda Güral&Erkan Güral

 

0 replies on “NG KÜTAHYA SERAMİK, 30’uncu yılını görkemli bir geceyle kutladı”