New York’un efsane lezzetleri İstanbul’da

Shake Shack’ten Hafif Acı Sevenler İçin: Pickled Jalapeno Burger

 

Shake Shack’in sonbahar dönemine özel burgeri, Pickled Jalapeno Burger tüm Shake Shack şubelerinde hafif acı sevenlerin tercihi oldu.

Dünyanın en lezzetli hamburgerini “yolüstü hamburgercisi” konsepti ile Türkiye’ye getiren New York’un ünlü gurme hamburgercisi Shake Shack’in kısa bir süre için satışa sunulan yeni hamburgeri Pickled Jalapeno Burger hafif acı sevenlerin tercihi oluyor. Shake Shack’in yeni sezonluk burgeri Pickled Jalapeno. Hafif acı sevenlerin büyük beğenisini kazanan Pickled Jalapeno Burger, sadece yeni yıla kadar şubelerde olacak!

Pickled Jalapeno Burger içerisinde kızarmış shallots soğan, jalapenos turşu ve sriracha sos eşliğinde sunulan %100 Angus dana eti ile burger sevenler bu kış hafif acılı bu lezzetten vazgeçemeyecekler.

Siz de denemek için İstinye Park, Akasya AVM ve Vadistanbul’daki Shake Shack şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

%100 Angus dana etinden yaptığı hamburgerlerle 2004‘te New York’ta başladığı hikayesine İstanbul’da devam eden Shake Shack, gurme hamburgerlerin İstanbullular tarafından da sevilmesiyle beraber, kısa zamanda 3 mağazaya ulaştı. Lezzetli hamburgerlerinin yanı sıra hot dog ve custard’larıyla da ünlü Shake Shack restoranlarında, klasik tatların dışında İstanbul’a özgü seçeneklere de yer veriliyor. Et yemeyenler için vejeteryan hamburgerine de yer verilen menüde, yemek sonrası vanilyalı ve çikolatalı yoğun Shack dondurmasından taze olarak hazırlanan lezzetli concrete’lerden mutlaka denemelisiniz.

www.shakeshack.com 

0 replies on “New York’un efsane lezzetleri İstanbul’da”