in

New Balance X Miu Miu

Miuccia Prada, 1980’lerin ikonik New Balance 574 spor ayakkabısını, markanın ikonik mirasıyla bütünleştirerek Miu Miu 2022 İlkbahar / Yaz koleksiyonu için yeniden tasarlıyor. 

Miu Miu’nun estetik tarzını yansıtan New Balance 574 modeli, beyaz, haki ve mavi renklerde, işlenmemiş kenarlarla sunuluyor. İtalya’da üretilen, ayakkabı dilinin üzeri New Balance ve Miu Miu logolarıyla kaplı, bu model İlkbahar/Yaz 2022 Miu Miu podyumunda lanse edildi. 30 yılı aşkın süredir bir gardırop klasiği olan spor için özel tasarlanmış ve yeniden yorumlanmış bu ayakkabı Miu Miu’nun asi lüks tarzının tipik bir parçası haline geliyor.

Bu yeni tasarım, Tyrone Lebon tarafından hareketsiz ve hareketli görüntülerden oluşan bir kampanyada görseli olarak tasarlandı. Model Alix Bouthors, şarkıcı-söz yazarı Liv.e ve aktör Mame Bineta Sane’den oluşan kadro, bu işbirliğinin disiplinler ve kendine özgü olan güçlü yapısını yansıtıyor.Bir dizi fotoğraf kolajı ve kısa filmden oluşan kampanya, Miu Miu kızlarının ve içinde yaşadıkları kıyafetlerin gerçekliğini yansıtıyor. 

New Balance x Miu Miu spor ayakkabıları, 1 Şubat 2022’den itibaren dünya çapındaki tüm Miu Miu mağazalarında ve miumiu.com websitesinde yer alacak. 

#NewBalancexMiuMiu 

What do you think?

Written by Kezban Belet

Iris Apfel ve Kuralsız Aksesuar Stili

Günün Enerjisi: 2 Pratik Kahvaltı Tarifi