in

Netflix’te Kasım Rehberi

Kasım’da Netflix Başkadır!

Zamanla hepimizin hafta sonu için mottosu haline gelmiş Netflix and Chill için, Kasım en keyifli aylardan biri. Evden çıkmayıp, battaniye altında izleyebileceğiniz yeni ve tabii ki de yeni sezonlarını beklediğimiz yapımları sizler için derledik.

Kal 

Netflix’in yeni yerli filmi olan Kal’ın başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz paylaşıyor. İddialı konusu ve fragmanıyla şimdiden dikkatleri çeken filmin yayın tarihi 11 Kasım. Aşk ve ayrılığı konu alan film, aniden terk edilen Semih’in bu süreçte hayatına devam etmeye çalışırken geçmişle yüzleşmesini anlatıyor. Başrollere Berrak Tüzünataç, Şükran Ovalı ve Dolunay Soysert gibi isimler eşlik ediyor.

The Crown

Kasım’da yeni sezonu gelecek olan dizilerden The Crown ise 5.sezonuyla Kasım’da Netflix’e damga vuracak gibi. II. Elizabeth’in ölümünün ardından gidişatı oldukça merak edilen dizinin 9 Kasım’da yayınlanacak olan 5.sezonunda Kraliyetin sosyal ve siyasal hayatının yanı sıra Prenses Diana ve Charles’ın medyanın gözü önünde yaşanan meydan okumalarına yer verilecek.

The Watcher

Amerika yapımı olan gizemli gerilim mini dizisi olan The Watcher, Ekim ayında yayınlanan yapımlardan. Fakat eğer henüz izlemediyseniz Kasım’ın yağmurlu havalarında hafta sonunuza eşlik edebilir. Başrollerini Bobby Cannavale ve Naomi Watts’ın paylaştığı ve gerçek bir hikayeden uyarlanan ürkütücü dizide; yeni evlerine taşınan bir aileye gelen tehdit mektupları ele alınıyor.

Enola Holmes 2

Sherlock Holmes’un kardeşinin hikayesini konu alan Enola Holmes filminin ikincisi 4 Kasım itibariyle yayınlandı. Başrollerinde Millie Bobby Brown, Henry Cavill ve Helena Bonham Carter’ın yer aldığı film ilk dedektiflik vakasını üstlenen Enola’nın kayıp bir kızın ardındaki gizemi çözmek için abisi Sherlock Holmes’dan yardım almak zorunda kalmasını konu alıyor.

Pepsi Jetim Nerede?

17 Kasım’da yayınlanacak olan belgesel serisi; 20 yaşındaki bir gencin Pepsi’nin ödül olarak jet verdiği reklam çekilişine katıldıktan sonra ödülünü talep etmesi üzerine başlattığı hukuk mücadelesi ile tarihe geçen bir davanın başlangıcını konu alıyor.

What do you think?

Written by Editor

Kiklou Daha Özgür, Konforlu Regl Deneyimi ve Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Regl Külotları Sunuyor!

Arzu Kaprol’dan İnsanlığa Adanan Bir Koleksiyon