in

Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Mükemmel Dizi Önerisi

Kim yorgun bir iş gününün ardından ayağını uzatıp Netflix’in derinliklerinde kendini kaybetmek istemez ki? Siz bu keyfi hiç sıkılmadan yaşayın diye izlemeye doyamayacağınız maceralarla dolu 5  farklı dünyanın kapısını sizler için aralıyoruz.

1- Timeless

Tarih profesörü Lucy Preston, bilim adamı Rufus Carlin ve bir asker olan Wyatt Logan’ın zorunlu bir görev için bir araya gelip zamanda yolculuk yaparken başlarından geçen maceraları konu alan dizide üçlü, Garcia Flynn tarafından çalınan zaman makinesinin prototipiyle hırsız Flynn’in peşine düşerler. Dizinin en etkileyici kısmı ise tarihte iz bırakmış olaylara farklı bir pencereden bakma imkanı sağlaması. Her bölümde sizi farklı bir maceraya sürükleyen bu diziyi şiddetle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

2- Pose

1987 New Yorku’nda baloların demirbaşı Blanca, kendi hanesini kurar ve hem yuppi müşterisine aşık bir seks işçisine hem de yetenekli bir dansçıya annelik yapar. Farklı cinsel yönelimlerin, hayat karşısında yaşadıkları serüvenlerin yanı sıra farklı etnik kökenli insanların 80’li yılların Amerika’sında uğradıkları ayrımcılıkları merak ediyorsanız. Pose’u listenize kesinlikle eklemelisiniz.

3- Hanedan

Çekiciliği ve kurnazlığıyla dikkatleri üzerine toplayan Fallon Carrington, babası Blake Carrington’ın sahip olduğu küresel enerji şirketi Carrington Atlantic’in başına geçmek için akıl almaz oyunlar oynuyor ve babasının gözüne girmeye çalışıyor. Aldığı bir terfi sebebiyle Atlanta’ya davet edildiğini düşünen Fallon, üvey annesiyle tanıştırılmak için çağrıldığını öğrenince çılgına dönüyor ve tüm entrika böyle başlıyor. Atlanta’nın en zengin ailesinin kirli sırlarını konu alan dizi her bölümde sizi meraktan çatlatacak.

4- The Rain

Bir sabah uyandığınızı ve tüm şehrin mahvolduğunu hayal edin. İskandinavya nüfusunun büyük bir çoğunluğunu yok eden ölümcül bir yağmura karşı Danimarkalı iki kardeşin verdiği mücadeleyi ve başlarından geçen olayları konu alan diziyi dünyanın sonu temalı dizileri sevenlerin kesinlikle izlemesini öneriyoruz.

5- Ölmek İçin 13 Sebep

Jay Asher’ın aynı adlı kitabından uyarlanan ’13 Reasons Why?’ lise çağındaki bir gencin, bir gün okuldan eve döndüğünde odasında bulduğu gizemli bir kutudan çıkan kasetleri dinlemesi üzerine yaşananları anlatıyor. Clay, kasette iki hafta önce intihar eden hoşlandığı kızın sesini duyunca, dehşete düşüyor. Hannah ise kayıtta, hayatına son verme kararını almasının 13 sebebini anlatıyor. Ergenlik çağındaki bir genç kızın psikolojik durumuna tanıklık edebileceğiniz dizinin 3. Sezonu 23 Ağustos’ta yayınlanacak.

What do you think?

Written by bestylemagazine

Nordstrom x Herschel’in Seyahat ve Müzikten Esinlendiği Koleksiyon

Céline Dion, 2019’daki Olağandışı Moda İkonluğunu Nasıl Kazandı?