in

Netflix’in Yeni Dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Deneyimsel Gösterimi Pera Palas Oteli’nde Gerçekleşti

'Midnight at the Pera Palace' (‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’) Netflix Experiential Screening at the Pera Palace Hotel, Istanbul March 2nd 2022 Names of those featured (L-R)
Netflix’in merakla beklenen, macera dolu yeni dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın deneyimsel gösterimi bu akşam Pera Palas Oteli’nde gerçekleşti. Geceye dizinin başrol oyuncuları Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, Tansu Biçer ve Engin Hepileri’nin yanı sıra dizinin yaratıcısı, aynı zamanda yönetmeni Emre Şahin, yönetmenliği paylaşan Nisan Dağ Netflix Türkiye İçerik Direktörü Pelin Diştaş da katıldı. 


Tüm misafirlerin kendilerine ayrılmış otel odalarinda eş zamanlı olarak ilk bölümü izleyerek başladığı gece, balo salonunda gerçekleşen kokteyl ile devam etti. Aralarında moda, sanat ve eğlence dünyasından Ali Atay, Beyza Şekerci, Ece Yüksel, Enis Arıkan, İbrahim Selim, İpek Filiz Yazıcı, Melikşah Altuntaş, Meriç Aral, Serkan Cayoğlu, Selin Şekerci, Öykü Karayel, Özge Gürel gibi ünlü isimlerin de olduğu konuklar gece boyu dizinin dünyasından referansla hazırlanan sürprizleri deneyimledi. 


Pera Palas’ta Gece Yarısı 3 Mart, Perşembe tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!
Hazal Kaya
Engin Hepileri
Tansu Biçer
Selahattin Paşalı

What do you think?

Yazar

L’Oréal Grup, Dünyayı Harekete Geçiren Güzelliği Yaratarak Kadınları Güçlendiriyor

Kolektif “Yansıma” Trabzon Kızlar Manastırı’nda Başladı…