in

Netflix’in En Keyifli Yemek Programları

Yemek yemesi kadar yemek programları izlemesi de aşırı keyif veren bir aktivite özellikle de Netflix’in eğlenceli yapımlarıyla daha da keyifli. Yemek programları izlerken başka mutfaklar ve ülkeler hakkında eğlenerek bilgi edinebilmek bu programlar sayesinde mümkün.

Chef’s table

Bu Emmy adayı programda, yaratıcı yemekler ve baştan çıkarıcı tatlılarla gurme yemek kavramını baştan tanımlayan dünyanın farklı yerlerindeki yıldız şeflerle tanıma şansı yakalayabileceğimiz muhteşem bir program.

The Final Table

Farklı ülkelerin iyi şeflerinin bir araya geldiği, kıyasıya bir mücadelenin olduğu, Michelin yıldızlı şeflerin yemeklerini izlemeye doyamayacağınız harika bir program. Her dakikasıyla ufkunuzu açan kaliteli bir yarışma izlemek isteyenler için mükemmel bir seçim.

Million Pound Menu

Yeni nesil restoran işletmecileri, müşterilerini ve sezgileri güçlü Birleşik Krallıklı yatırımcılardan oluşan jüriyi etkilemek için kıyasıya mücadele ederek hayallerindeki restoranı açma fırsatı yakaladıkları çok keyifli bir program.

Best Leftlovers Ever!

Birbirinden yetenekli şeflerin yarıştığı bu yarışmanın konsepti hepsinden farklı. Artmış ya da bir önceki günden kalmış yemeklerle bambaşka gösterişli ve leziz yemeklere çevirirken hem yaratıcılıklarını konuşturuyorlar hem de yemeklerin çöpe gitmemesi için dikkat çekiyorlar.

Sugar Rush

Bu yarışma yemek programları arasında en tatlısı olmaya ilk sıradan aday! En lezzetli tatlıları pişirmek üzere zamana ve birbirlerine karşı yarışan takımlar farklı temaları ve sürpriz konuklarıyla her bölümü heyecan dolu.

Street Food

Bu programda, sokak yemekleri üzerine küresel bir kültür yolculuğuna çıkıp lezizi yemekler yapan insanların öykülerini keşfedin. Sokak yemeklerini keşfedebileceğimiz kadar yeni kültürlerle de tanışabileceğimiz dopdolu bir program.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Gıdaları Plastiksiz Sakla

En Sık Yapılan 5 Diyet Hatası