NESLİHAN ATAGÜL VE KADİR DOĞULU POLAROİD EYEWEAR PARTİSİ

İtalya’nın ünlü gözlük markası, polarize lensin mucidi Polaroid Eyewear, Türkiye’de ilk kez Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu ile gerçekleştirdiği marka işbirliğini özel bir gece ile kutladı. Oldukça ses getiren kampanyanın başarısı, Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu’nun evsahipliğinde Ruby İstanbul’da gerçekleşti.

 

80 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada pop kültürün sembolü haline gelen Polaroid, İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonunu da davetlilere tanıttı. Oldukça eğlenceli geçen lansman partisine moda ve cemiye thayatından ünlü simalar katıldı. Safilo Group üs työnetiminin de katılımıyla gerçekleşen davete; Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Ahu Yağtu, UrazKaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Eda Franci, Özgür Masur, Tuba Peksayar, GünselÜlkü, Zeynep Tosun, Sercan Badur, Tamer Yılmaz, Seda Akman ve Tugay Mercan gibi ünlü simalar katıldı.

 

 

 

 

Polaroid Eyewear İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu

 

Tasarım ile teknolojiyi buluşturan yeni POLAROID gözlükler, tüm modellerde bulunan  polarize lens özelliği sayesinde UV ışınlarına karşı kusursuz bir koruma sağlıyor. Her zaman yeniliklerin öncüsü olan Polaroid Eyewear, yeni modellerinde polarize lenslere aktarılan uzun soluklu bir stil araştırmasının yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Polaroid Eyewear, tüm dünyada çocuk, kadın ve erkek  modellerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor.

 

Pop ilhamlar barındıran koleksiyonda şaşırtıcı renk ve şekiller arasındaki enerji patlamasına şahitlik ediyoruz. Koleksiyonda florasan renkler, flash lensler ve ikonik piksel ayrıntıları markanın dinamik yapısını gözler önüne seriyor. Retro esintili unisex modeller, vintage görünümleri ileri sararak, aynalı lensleri ile beğeni topluyor. Özgün renk kombinasyonlarıyla zenginleştirilen modellerde farklı materyaller kusursuz bir şekilde bir araya geliyor .

 

0 replies on “NESLİHAN ATAGÜL VE KADİR DOĞULU POLAROİD EYEWEAR PARTİSİ”