Nail Artlar Pozitifliği Vurguluyor

İlkbahar/Yaz sezonuyla birlikte tırnaklar da renklenmeye başladı. French ve manikür gibi tek renk sürülen ojeler bir kenara çekildi, yerini tırnak süsleme sanatı olarak bilinen Nail Art’lar aldı. Çiçekler, emojiler, geometrik desenler, renkli frenchler gibi saymakla bitmeyecek tasarım dolu tırnaklar bu sezonun vazgeçilmezi haline geldi.

Nail Art sanatçıları, bu sezonun en popüler ve trendlerini bizlere açıkladı. İlk sıralarda eğlenceli kişiselleştirilmiş tırnaklar yer alıyor. Dergi çekimlerinde ve Sosyal Medya platformlarında sık sık karşımıza çıkan kişiselleştirilmiş tırnaklarda, arka planın sade kaldığı, fakat üstüne sıradan olmayan desenlerin eklendiği bu görünümler pozitif hissetmemize olanak sağlıyor. Bir diğer trend arasında renkli frenchler ve tırnak uçları yer alıyor. Sıradan frenchlerin aksine yazın canlılığına uyum sağlayarak, içimizi açıyor. 

Son olarak soyut sanat çalışmalarından bahsedecek olursak, geometrik desenler, renkli dalgalar ve çizgilerin birbiri ile harmanlanmasının da büyük ölçüde popüler olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu nail artları evde kendi başınıza da kolayca yapabilirsiniz. Bırakın biraz da sizin sanatınız tırnaklarınızı konuştursun.

0 replies on “Nail Artlar Pozitifliği Vurguluyor”