“Mutluluk Ağacı” En güzel hediye bir çocuğun gülümsemesi…

Yeni bir yıla girerken sevdiklerimize aldığımız hediyelerin yanında hiç tanımadığımız ve bazen kimsesiz olduklarından haberdar olmadığımız, bazen de ekonomik dezavantajları sebebiyle hediye alamayan çocuklara yeni yıl hediyeleri almamız için oluşturulmuştur.

Projenin amacı atkı, bere, eldiven, oyuncak, pijama, kitap, kırtasiye malzemeleri gibi çeşitli hediyeleri ihtiyaç sahibi; okul, çocuk esirgeme kurumu, sivil toplum kurumları veya hastanede tedavi gören kanser hastası çocuklara ulaştırmak ve onların bir nebze de olsa mutlu olmalarını sağlamaktır.

Siz de ihtiyaç listemizden bir veya birden fazla hediyeyi istediğiniz mağazadan satın alarak Mutluluk Ağacımızın altına bırakabilir ve yeni yılda bir çocuğu daha gülümsetebilirsiniz.

Mutluluk Ağacı Projesi Canpark AVM ve Rotaract Adalar, Ataköy, Bakırköy, Beyoğlu, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Fındıklı, Gayrettepe, Kalamış, Karaköy, Maslak, Ortaköy, Sarıyer, Şişli ve Tarabya Rotaract Kulüpleri işbirliğiyle 14 – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Hediyelerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması Rotaract üyeleri tarafından sağlanacaktır.

Rotaract üyeleri 18-30 yaş arasında çeşitli meslek gruplarına mensup çalışanlardan ve öğrencilerden oluşmaktadır. Rotaract üyeleri hiçbir maddi çıkar sağlamamakta, tamamen gönüllü olarak çalışmaktalardır. Dünya’da 200 ülkede 1.200.000 Rotary üyesi ve 300.000 Rotaract üyesi bulunmaktadır.

Yazıya ait etiketler
, ,
0 replies on ““Mutluluk Ağacı” En güzel hediye bir çocuğun gülümsemesi…”