MOSCHINO TV X H&M’İN LONDRA’DA GERÇEKLEŞEN LANSMAN PARTİSİNE MADONNA KOLEKSİYONDAN FAVORİ ÜRÜNLERİ İLE KATILDI

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 06: Jeremy Scott and Madonna attend the Moschino [TV] H&M London Launch Party hosted by Jeremy Scott at Annabels on November 6, 2018 in London, England. Pic Credit: Dave Benett *** Local Caption *** Jeremy Scott; Madonna

Dünyanın en sevilen markalarından H&M, yılın en merakla beklenen moda olaylarından biri olan tasarımcı işbirliğini bu yıl tasarımlarında pop enerjisini taşıyan İtalyan ikonik marka Moschino ve modanın popüler çocuğu olan markanın Kreatif Direktörü Jeremy Scott ile gerçekleştirdi. Moda severlerin büyük merakla beklediği ve yarın satışa sunulacak bu özel koleksiyonun Londra’daki partisine müzik’in kraliçesi Madonna da katıldı. Mayfair’de gerçekleşen bu özel partiye koleksiyondan favori ürünleri ile katılan Madonna, markanın kreatif direktörü Jeremy Scott ve H&M Kreatif Danışmanı Ann Sofie Johansson ile eğlenceli anlar yaşadılar.

0 replies on “MOSCHINO TV X H&M’İN LONDRA’DA GERÇEKLEŞEN LANSMAN PARTİSİNE MADONNA KOLEKSİYONDAN FAVORİ ÜRÜNLERİ İLE KATILDI”