in

Moda Tutkusu x Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği  

BU SEZON BİRLİKTE YEDİNCİ YILLARINI BİTİREN 

LOVE MY BODY ve MODA TUTKUSU MARKALARININ YARATICILARI

ZEHRA IŞIK VE YASEMİN ÖĞÜN MİSAFİRLERİNİ CİPRİANİ’DE AĞIRLADI

Çabasız şıklığı benimsemiş, minimalist tavra sahip kadınları hedefleyen Moda Tutkusu x Love my body marka birliğinden kutlamaya değer bir başarı…

Türkiye’nin köklü hazır giyim kuruluşlarından Adil Işık Group çatısı altında yer alan Love my body, bu sezon Moda Tutkusu ile birlikte hayata geçirdiği 15. sezon koleksiyonu “Secret” için özel bir kutlama yemeği gerçekleştirdi.

Yedi yıldan fazladır, Adil Işık Group bünyesinde yer alan Love my body için özel koleksiyon hazırlayan, Türkiye’nin ilk moda bloggerları ve influencerlarından olan Moda Tutkusu profilinin kurucusu Yasemin Öğün ile Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık’ın ev sahipliği yaptığı geceye katılanlar arasında; Burcu Esmersoy, Dila Tarkan, Rüya Büyüktetik, Özlem Avcıoğlu, Mert Aslan, Ahmet Gencehan, Emre Işık ve Pelin Kaya da vardı.

Moda markalarının ve moda tasarımcılarının görünürlüğüne değer katan moda basının temsilcilerinin ağırlandığı özel kutlama yemeği şehrin en hip mekanları arasında gösterilen Cipriani’de gerçekleştirildi.

What do you think?

Written by Editor

Sabah İnsanı Olmanın Sırları

Sürdürülebilir Yaşam Festivali 2022 Başladı