MİKSOLOJİ GURUSU “KEVİN PATNODE” PERA YENİDEN DEDİRTEN “LOCO de PERA”DA

World Class Global Finals

MİKSOLOJİ GURUSU “KEVİN PATNODE” PERA YENİDEN DEDİRTEN “LOCO de PERA”DA

 

 

Geçmişten günümüze, İstanbul’un en özel semtlerinden Pera’da yer alan 200 yıllık “Passage de Petit Champs” binasında kapılarını açan “Loco de Pera”, Pera yeniden dedirterek, hem var olduğu bölgeye, hem de İstanbul’a  yeni bir soluk kazandırdı. İmza kokteyllerinden tapas tarzı yemeklerine, her detayıyla ilgi uyandıran “Loco de Pera”,  26 Nisan Cuma akşamı, şovlarıyla fark yaratan,  özgün miksolojileriyle damaklarda iz bırakanönemli bir misafiri ağırlıyor; “Kevin Patnode”

Miksoloji alanında sahip olduğu uzmanlıkla, uzun zamandır hayalini kurduğu mekan işletmeciliğini de bünyesine katan Loco Entertainment Group, 200 yıllık tarihi Fransız Pasajı “Passage de Petit Champs” binasında açtığı Loco de Perada kaliteli eğlence anlayışını yaşatırken, bu eğlenceye keyif katan lezzetleriyle de ilgi görüyor.

 

Şehrin ritmine, yeni bir renk, heyecan ve dinamizm katan Loco de Pera, sürprizleriyle de merak uyandırmaya devam ediyor. 26 Nisan 2019 Cuma akşamı, World Class Türkiye 2017’nin şampiyonu, World Class Global 2017’nin de üçüncüsü olan, miksoloji söz konusu olduğunda dünyanın en ilgiyle takip edilen isimleri arasında öne çıkan Kevin Patnode, Loco de Pera’ya keyif katmaya geliyor. Ünlü barmen, pişmaniyeden fıstık ezmesine, Ege otlarından pekmeze, var olduğu ve gezdiği her yerden aldığı ilhamla, oldukça çarpıcı malzemeler kullanarak, tadına doyum olmayan kokteyllere imza atıyor. Kokteylleri kadar sempatik tavrı, pozitifi enerjisi, heyecan uyandıran şovlarıyla da, New York, Fransa, İbiza, İtalya ve İngiltere başta olmak üzere tam bir kokteyl gurusu olarak tanınan Kevin Patnode, var olan imza kokteyllerinin yanı sıra Pera’nın ruhunu yansıtan özgün miksolojiler de hazırlayarak, Loco de Pera’da unutulmaz bir gece yaşatacak.

 

Pera’nın ve İstanbul’un özlediği kaliteli eğlence anlayışını yeniden canlandıran Loco de Pera, 2003 yılında Türkiye’de miksoloji ve konsept bar cateringinin temellerini kuran Alcoholoco imzalı, benzersiz kokteyller, bu kokteyllerin yanında uyum sergileyen, ünlü şef İsmet Saz danışmanlığında yaratılan tapas tarzı enfes lezzetler ile unutulmaz deneyimler yaşamak, sosyalleşmek ve elbette keyifle eğlenmek isteyenleri ağırlıyor.

 

www.locodepera.com

 

Adres: Tepebaşı, Meşrutiyet Cd. No:67, 34000 Beyoğlu – İSTANBUL

Rezervasyon için Telefon: 0212 252 26 56 (0212 252 LOCO)

0 replies on “MİKSOLOJİ GURUSU “KEVİN PATNODE” PERA YENİDEN DEDİRTEN “LOCO de PERA”DA”