MERCEDES-BENZ FASHION WEEK ISTANBUL, İLKBAHAR / YAZ 2020 SEZONU YAKLAŞIYOR.

ISTANBUL, TURKEY - MARCH 21: Models pose at the Ozgur Masur presentation during Mercedes-Benz Istanbul Fashion Week at Zorlu Performance Hall on March 21, 2019 in Istanbul, Turkey.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 14. sezonunun tarihleri resmi olarak açıklandı. İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonlarının sergileneceği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 8-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Her yıl uluslararası moda takvimi doğrultusunda iki defa düzenlenen MBFWI, 14. sezonunda da sadece Türkiye’nin değil, bölgenin en büyük uluslararası moda platformu olma özelliğini sürdürecek. Her sezon olduğu gibi bu sezon da MBFWI, sektör profesyonellerini İstanbul’da buluşturarak Türkiye’de tasarımın ve hazır giyim endüstrisinin global ölçekteki başarısına katkı sağlamayı hedefliyor.

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizasyonuyla düzenlenen MBFWI; Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenmektedir.

İletişim:

 L’Appart PR Istanbul

mbfwi@lappartpr.com

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’u takip edin!

mbfwistanbul.com/

instagram.com/mbfwistanbul/

facebook.com/fwistanbul/

twitter.com/MBFWIstanbul

0 replies on “MERCEDES-BENZ FASHION WEEK ISTANBUL, İLKBAHAR / YAZ 2020 SEZONU YAKLAŞIYOR.”