in ,

Maybelline New York X Watsons “Break Free” Kampanyasıyla Kuralları Yıkıyor!

Dünyanın 1 numaralı makyaj markası* Maybelline New York, Watsons iş birliğiyle hayata geçen, makyajın renkli ve eğlenceli dünyasını sunan yeni “Break Free” kampanyasıyla limitlerini zorla, cesur yaşa diyor. Çarpıcı olmanın ve içinden geldiği gibi yaşamanın altını çizen Maybelline New York X Watsons, Break Free ile tüm kadınlara “Kurallarını yık, Kendini özgür bırak!” mesajını veriyor.

Yenilikçi ve güçlü ürünleriyle makyaj trendlerine yön veren Maybelline New York ve makyajın adresi Watsons, “Break Free” isimli yeni kampanyası ile makyaj dünyasında kuralları yeniden yazıyor. Kendini özgür bırakan ve limitlerini zorlayan kadınlar, “Break Free” ile makyajda kendi tarzını yansıtıyor.

Çok sevilen ürünler, “Break Free” kampanyasında indirimli fiyatlarla sunuluyor.

4 yıldır devam eden Maybelline New York ve Watsons iş birliğiyle hayata geçen, makyajın kurallarını yeniden yazan ve kadınları cesaretlendiren kampanya kapsamında, çok sevilen ürünler indirimli fiyatlarla makyaj tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Tüm ayı kapsayacak haftalık fırsatlar; Watsons mağazaları, watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulaması’nda müşterileri bekliyor. Aynı zamanda Watsons Card ile 350 TL ve üzeri Maybelline New York alışverişi yapanlar, hediye çekilişine katılma hakkı elde ediyor. Break Free kampanyası, çekilişle 3 kişiye Dyson Airwrap Saç Şekillendirici kazandırırken, tüketiciler kampanya kapsamında birçok hediyeye de sahip olma fırsatı yakalıyor. Aynı zamanda Break Free sürprizleri öğrencileri kampüslerde bekliyor! Üniversitelerin açılışı ile seçili kampüslerde Maybelline New York X Watsons Break Free sürprizleri, öğrencilerin ilk günlerinde yanında oluyor.

Kuralları yıkan makyaj ürünleriyle kendini özgür bırak!

Maybelline New York X Watsons’ın “Break Free” kampanyasının bir parçası olanlar, tüm dünyada satış rekorları kıran, lanse edildiği günden bu yana 10 milyondan fazla satılan Lash Sensational Sky High Maskara ile kirpiklerini gökyüzüne uzatıyor. Lash Sensational Sky High Maskara kirpiklerde limitsiz uzun görünüm, aileye yeni katılan Lash Sensational Sky High Kozmik Siyah Maskara ise daha yoğun ve siyah bir görünüm sunuyor.

Ruj dünyasında dengeleri değiştiren, yeme-içme ve bulaşmaya dayanıklı, kuruluk hissi bırakmadan mat bitiş sunan Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj ve bir ilki gerçekleştirerek 16 saate kadar** kalıcı etki ve süper parlaklığı aynı anda güzellik tutkunlarıyla buluşturan Super Stay Vinyl Ink Likit Parlak Ruj, dudaklarda limitleri zorluyor.

Özel formülüyle gözlerde 36 saate kadar kalıcı dövme etkisi sunan Tattoo Liner Jel Göz Kalemi, suya karşı dayanıklı, bulaşma yapmayan formülüyle “Break Free” diyen kadınların gözdesi oluyor.

Cilde nefes aldıran hafif dokusuyla Maybelline New York Super Stay Active Wear Fondöten, hayatınızın en hareketli anlarında bile süper kalıcılık sunuyor. Instant Eraser Kapatıcı, yüksek kapatıcılık sunan formülü ile kapanmayacağını düşündüğünüz inatçı cilt kusurlarını ve göz çevresindeki yorgunluk izlerini örtüyor, cilt tonunu eşitleyerek mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Maybelline New York Hakkında

Maybelline New York, ürünleri 120’den fazla ülkede satılmakta olan, dünyanın 1 numaralı makyaj markasıdır. Yenilikçi ve güçlü formüllere sahip geniş ürün yelpazesini makyaj trendlerindeki uzmanlığıyla ve New York şehrinden aldığı ilhamla birleştiren Maybelline New York; tüm tüketicilere inovatif, ulaşılabilir ve kolay uygulanabilir makyaj ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda 8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. * Campaign Asia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 60 ilde 350’nin üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’e yakın Watsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

What do you think?

Written by Editor

Stilini Tamamlamanın Yolları

80’lerin Dönüşü: Renkli Göz Farı