MAYBELLINE NEW YORK VE WATSONS TÜRKİYE’DEN NEW YORK FASHION WEEK’E ÖZEL KUTLAMA!

Makyaj trendlerini podyumlardan caddelere taşıyan Maybelline New York, Watsons Türkiye ile birlikte görkemli bir partiye ev sahipliği yaptı. Maybelline New York’un, dünyanın en önemli etkinliklerinden biri olan New York Fashion Week makyaj sponsorluğunun 10.yılında Watsons Türkiye ile birlikte ev sahipliğini yaptığı eğlenceli partiye Deren Talu, Raisa&Vanessa,Hande Can, Gizem Barlak, Duygu Katağan gibi pek çok isim katıldı.

Maybelline New York, milyonlarca kişinin takip ettiği ve dünyanın en önemli moda tasarımcılarının yeni koleksiyonlarını sergilediği New York Moda Haftası’nın bu yıl 10.kez makyaj sponsorluğunu üstlendi.

Maybelline New York ve Watsons Türkiye ev sahipliğinde organize edilen etkinlikte eğlence ve müzik dolu anlar yaşanırken, moda ve sanat dünyasından pek çok tanınmış isim bir araya geldi.Keyifli etkinliğe katılan isimler arasında Deren Talu, Raisa&Vanessa,Hande Can, Gizem Barlak, Duygu Katağan gibi isimler vardı.

Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons Türkiye ile yaptığı işbirliği kapsamında Eylül ayı boyunca sürpriz indirimler ve hediyelerle Watsons mağazalarında yer alacak Maybelline New York’un Soho House’da gerçekleştirdiği etkinlikte davetliler unutamayacakları bir gece yaşadı.

 

0 replies on “MAYBELLINE NEW YORK VE WATSONS TÜRKİYE’DEN NEW YORK FASHION WEEK’E ÖZEL KUTLAMA!”