MASLAK 1453’TEN UNUTULMAZ YILBAŞI ŞENLİĞİ

Ağaoğlu Maslak 1453’ün gelenekselleşen alışveriş şenliklerinden yılın sonuncusu olan “Maslak 1453 Yılbaşı Alışveriş Şenliği” dolu dolu iki güne ev sahipliği yaptı.

40’a yakın markanın stant açtığı “Maslak 1453 Yılbaşı Alışveriş Şenliği”, 25-26 Aralık tarihlerinde Maslak 1453’ün yeni eğlence ve yaşam merkezi Event Hall’de gerçekleşti. 

Ziyaretçiler birbirinden keyifli atölyelerle keyifli deneyimler yaşarken aynı zamanda bol bol alışveriş yapma imkânı da buldular. Şenliğin ikinci akşamında sevilen sanatçı Mehmet Erdem, yılbaşı konseri için sahne alarak soğuk havaya aldırmadan ziyaretçilerin içini ısıtacak bir konser gerçekleştirdi.

 

Çağla Gürsoy’un moderatörlüğünde gerçekleşen şenlikte ziyaretçiler, Şef Yağız Yılmaz ile yeni yıl lezzet tadımlarına, Cahit Kutman özel ahzen şarapları degustatörü Filiz Hanağası ile tadım etkinliğine, Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu Başkanı Ahmet Karaman ile yılbaşına özel ekmek atölyesine ücretsiz olarak katılma fırsatı yakaladı.

MEHMET ERDEM KONSERİ ŞENLİĞE DAMGASINI VURDU

Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem, yeni yıl öncesinde Ağaoğlu Maslak 1453’te gerçekleşen “Maslak 1453 Yılbaşı Alışveriş Şenliği”nde sevenleriyle buluştu. Soğuk havaya rağmen etkinlik alanını hınca hınç dolduran müzikseverler, özel olarak hazırlanmış sobaların başında  ısınarak Mehmet Erdem’i dinledi. Yeni yıl öncesinde kendisini dinlemeye gelen hayranlarına seslenen Mehmet Erdem, 2019 yılına ilişkin iyi dileklerini sevenleriyle paylaştı.

ALİ AĞAOĞLU HAYRANLARI FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İÇİN BİRBİRLERİYLE YARIŞTI

Erdem’i dinlemeye gelenler arasında bulunan Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, kızı Sena Ağaoğlu Kırcal ve  Semra Ağaoğlu Mehmet Erdem konserini müzikseverlerle birlikte dinledi. Ali Ağaoğlu kızı Sena’yla birlikte sevilen parçalara eşlik etti.

Konser bitiminde Ali Ağaoğlu’nun etrafını saran hayranları ünlü iş adamı ile fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Ağaoğlu, sevenlerini kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “MASLAK 1453’TEN UNUTULMAZ YILBAŞI ŞENLİĞİ”