in

Mart’ta Sanat

VOLKSWAGEN ARENA’DA YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

Volkswagen Arena mart ayı boyunca; Avrupa’nın en büyük hard techno rave’i Verknipt, Adrian Shala ve Adrian Schweizer’den oluşan İsviçreli bir elektronik müzik yapımcısı ve DJ ikilisi Adriatique, dünyanın en prestijli robotik turnuvası olan liseler arası robotik yarışması FIRST® Robotics Competition, son dönemin en sıra dışı artistlerinden Patrick Mason, etkileyici sesi, benzersiz yorumu ve kültürel köklerinin derinliğini yansıttığı müziğiyle Aynur Doğan, enerjik ve derin setleriyle bilinen Berlin’in dünya çapında tanınan techno ikilisi Pan-Pot ve onlarca hit’i ve kendine özgü yorumuyla aşk şarkılarının en sevilen isimlerinden Yalın’ı sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Örnekevler Yaşam Köyü’ne Destek için Düzenlenen “Kelebek Etkisi” Sergisi Sanatseverlerle Buluşuyor

İyilik İçin Sanat Derneği, Türkiye’nin önde gelen çağdaş sanat galerilerinden Galeri Nev İstanbul kurucusu Haldun Dostoğlu’nun katkılarıyla düzenleyeceği “Kelebek Etkisi” adlı sergi ile Örnekevler Yaşam Köyü’ne destek arayışını sanat dünyasına taşıyor. Bu özel sergi, 21-24 Mart tarihleri arasında Kethüda Hamamı Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak.

PAPTİRCEM ”BÜYÜKLERE NİNNİLER” ALBÜM LANSMAN KONSERİ DOROCK VENUE FİTAŞ’TA!

Alternatif müziğin başarılı temsilcilerinden Paptircem, 23 Şubat’ta yayımladığı ilk albümü ”Büyüklere Ninniler’in lansman konserini 14 Mart Perşembe akşamı Dorock Venue Fitaş sahnesinde ilgi çekici bir konsept ile verecek. Daha önce yapılmamış bir konsepti hayata geçirmeye hazırlanan Paptircem, Pijama Partisi ismini verdiği lansman konserine kendisi de dahil olmak üzere tüm orkestrası ve dinleyiciler pijamaları ile katılacak. 

 

 

 

What do you think?

Written by bestylemagazine

Freelook, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Bebek Lucca’da Kutladı

Acanthus & Cennet Barut Collection’da Unutulmaz Bir Wellness Deneyimi