MARKA KENT BODRUM ÖDÜLLERİ AZKA OTEL’DE SAHİPLERİNİ BULDU

MARKA KENT BODRUM ÖDÜLLERİ AZKA OTEL’DE SAHİPLERİNİ BULDU
 
AZKA OTEL’DE SÜRPRİZLER BİRBİRİNİ KOVALADI

”Marka Kent Bodrum Kültür, Sanat-Turizm Etkinlikleri ve Ödül Töreni”  Bardakçı Koyunda yer alan gözde turizm ve tatil merkezi Azka Otel’de gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında iş dünyası ve sanat camiasından bir çok ünlü simayı ağırlayan Azka Otel, sürprizlerle dolu geceye ev sahipliği yaptı.

Sunuculuğunu ünlü manken Elif Ece Uzun’un üstlendiği gece İstiklal Marşı’nın hep bir ağızlan söylenmesi ile başladı. Organizatör Nedim Delibaş’ın açılış konuşmasının ardından gerçekleştirilen ödül töreninde iş dünyasından sanat camiasına bir çok ünlü isim gözde tatil merkezine katma değer yaratmak adına aynı sahnede buluştu.
YILMAZ MORGÜL ZEKİ MÜREN’İ ŞARKILARLA YAD ETTİ
MUHTEŞEM GECEDE ”SANAT GÜNEŞİ”DE UNUTULMADI
Ünlülerin akın ettiği organizasyonda Erkan Petekkaya, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek Nuri Alço, Banu Alkan, Salih Güney, Zerrin Özer, Bülent Serttaş, Emre Kaya, Aslı Hünel, Tuğba Yurt, Ahmet Selçuk İlkan ve Ömür Gedik başta olmak üzere bir çok sanatçı hazır bulunurken sanatçı Yılmaz Morgül seslendirdiği Zeki Müren şarkıları ile etkinlik alanını dolduran Bodrum günüllülerini doyasıya eğlendirdi.
 
ERKAN PETEKKAYA ZERRİN ÖZER’İN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKTÜ
 
ERKAN PETEKKAYA’DAN VEFALI HAREKET  
Sürprizlerin birbirini kovaladığı gecede başarılı sanatçı Zerrin Özer ödülünü Erkan Petekkaya’nın ellerinden alırken ünlü oyuncunun  Özer’e ödülünü diz çökerek takdim etmesi ise büyük alkış aldı. Bu durum karşısında duygulandığı dikkatlerden kaçmayan Zerrin Özer, bu davranış karşısında ne söyleyeceğini bilemedi. ”Çok eskiden ben bir sabah şekeriydim ve kariyerimin en başında program davetimizi kabul ederek bizleri onurlandırdığında ona olan hayranlığım bin kat daha artmıştı. Şimdi burada ona ödül verme fırsatını bulunca saygıyla önünde eğilmeyi de kendime görev adlettim.” diyerek Zerrin Özer’i yere göğe sığdıramayan Erkan Petekkaya, törende ”Deliler” filminde gösterdiği performansla ”Yılın En İyi Oyuncusu” ödülüne de layık görüldü.
EFSANE BAŞKAN’DAN ALİ KOÇ’A TAM DESTEK
 
BUGÜNLERDEN DERSLER ÇIKARDIK, YARINA EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ.
Gecede ödül alan Fenerbahçe’nin Efsane Başkanı Ali Şen, tüm taraftarları Ali Koç’un başlattığı ”Fener Ol” kampanyasına da destek olmaya davet ederken, ”Bu seneyi bir şekilde atlattık. Önümüzdeki yıl bir çok şeyi düzeltecek ve hedeflerine koşacak bir takım yaratacağımıza hiç bir şüphem yok. Hepimiz bugünlerden çok büyük dersler çıkardık ve yarınlara daha emin adımlarla yürüyeceğiz. Başkanımızın yanındayız.” sözleriyle de Ali Koç’a tam desteğini bir kez daha yineledi.
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ÖDÜLLERİ SİLDİ SÜPÜRDÜ
 
MUHTEŞEM GECE’DE SADRİ ALIŞIK’A YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ
Kerem Alışık&Salih Güney&Hilal Altınbilek
Televizyon yapımları kategorisinde ”En İyi Erkek Oyuncu” ”En İyi Kadın Oyuncu” ”En İyi Yönetmen” ”En İyi Televizyon Dizisi” kategorilerinde ödülleri adeta silip süpüre Bir Zamanlar Çukurova Dizisi gecenin ödül şampiyonu oldu.
Aynı seti paylaşan Kerem Alışık ve rol arkadaşı Hilal Altınbilek’in hazır bulunduğu organizasyonda ”Yaşam Boyu Onur Ödülleri” kategorisinde en önemli ödüle sinemanın efsane ismi Sadri Alışık layık görüldü. Bu ödülü babası adına alan Kerem Alışık sahnede duygu dolu anlar yaşarken ”Onu çok özlüyoruz. Bize bıraktığı en büyük değeri, iyi insan olma geleneğini sürdürmeye gayret gösteriyoruz. Hatırlayan ve bu ödüle bizi layık gören herkese teşekkür ederiz.” sözleriyle de büyük alkış aldı.
BÜLENT SERTTAŞ’TAN AFRODİTE BODRUM BUSESİ
 
AFRODİT BANU ALKAN’A ÖPÜCÜK SÜRPRİZİ
Gecenin finalinde ödül alan tüm sanatçılar Bülent Serttaş’ın ”Aşk Bodrumda Yaşanıyor” şarkısı ile aynı sahnede buluşurken başarılı şarkıcı Bülent Serttaş Afrodit Banu Alkan’ın yanağına öpücüğü kondurdu.
ÜNLÜ İŞ ADAMINDAN GELENEK SÜRECE MESAJI…
 
KONSER ŞAMPİYONUNDAN FARK YARATAN AÇIKLAMA
Öte yandan gecede kısa bir konuşma yapan gecenin ana sponsoru Azka Otel’in sahibi Bülent Kaya; ”Söz konusu Bodrum olunca yıllardır her zaman elimizi taşın altına koyduk. Bodrum’da yaşıyor Bodrum’da kazanıyoruz. Hal böyle olunca Marka Kent Bodrum Projesine hiç düşünmeden destek verdik. Bundan sonrada Bodrum için imkanlarımız doğrultusunda yapabileceğimiz her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz yılın konser şampiyonuyduk. Bu yılda bu geleneği sürdürerek bir çok ünlü ismi burada, Azka Otel’de ağırlamaya ve fark yaratmaya devam edeceğiz.” sözleriyle geceye katılım gösteren tüm konuklara teşekkür etti.
0 replies on “MARKA KENT BODRUM ÖDÜLLERİ AZKA OTEL’DE SAHİPLERİNİ BULDU”