in

Mahall Bomonti İzmir’de Keyif Dolu Gece

Türkiye’nin en güçlü gruplarından Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir’de önceki akşam eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. İzmir’in cemiyet hayatı ve iş dünyasından birçok ismin katıldığı gecede DJ Tarık Koray muhteşem performansıyla davetlileri büyüledi.

 Başta enerji ve inşaat olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren Türkiye’nin en güçlü gruplarından Türkerler Holding, İzmir’in en gözde karma projesi Mahall Bomonti İzmir’de yeni yılın ilk günlerinde İzmirliler ile bir araya geldi. Mahall Bomonti İzmir daire sahiplerinin yanı sıra cemiyet hayatı ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı geceye, Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Atilla Sezgin, Mahall Bomonti İzmir Satış Direktörü Neli Devidas ev sahipliği yaptı.

 

İzmir’in en çok takip edilen dergilerinden BeStyle iş birliğiyle düzenlenen geceye iş insanı Ozan Balaban, Ali-Gözde Solmaz, Ecem Görgülü – Kerem Korkmaz, Engin Deniz Eriş, Gülperin Sertdemir – Didem Özkardeş, Nazım – Gökçen Arslanbey, Nazlı Maral, Sedef Artıgan, Sinem Sael- Billur Vidinlioğlu – Gözde Yener – Engin Deniz Eriş, Sude Burcu gibi isimlerin yanı sıra ünlü sunucu Korcan Karar da katıldı. Eğlenceli saatlerin yaşandığı akşamda konuklar DJ Tarık Koray’ın müzik performansıyla adeta müzik şöleni yaşadılar.

 

 

 

What do you think?

Written by bestylemagazine

AKBANK SANAT’TAN GÜNCEL HİNT SİNEMASI GÜNLERİ

SEZEN AKSU’NUN UNUTULMAZ ŞARKILARI İLE DİKKAT ÇEKİCİ OYUNCU KADROSUNU BULUŞTURAN ‘İZMİR’İN KIZLARI’NIN PRÖMİYER BİLETLERİ TÜKENDİ!