in

Lüks Markaların Home Anlayışı

Yıllardır defilelerde görmeye alışık olduğumuz ve çok sevdiğimiz, her defasında hayran kaldığımız markaları bu sefer ev dekorasyonunda sahnede görüyoruz. Hayatımızda çok fazla yer eden markaları şimdilerde evlerde görmek bizi heyecanlandırmaya başladı. Markaların neredeyse yarısı  kategorilerine bir de ev dekorasyonuna yönelterek biz buradayız diyor. Bu sayede sizin de yaratıcı dokunuşunuzla eşyalar daha da havalı duracaktır.

Karmaşık desenlerin, farklı formda mobilyaların, renkli dekoratif objelerin oluşturduğu ev dekorasyonunun bu aralar çok trend ve revaçta olduğunu biliyoruz. Biz de sizler için markaların renkli ürünlerini bir araya getirdik.

OFF-WHITE

Virgil Abloh’un başında olduğu Off-White, zaten giyimde ve aksesuarda çok sevilen bir markaydı. Şimdi ise yavaş yavaş evlere girmesini görmeye başladık. Tasarladığı seramik çay-kahve takımı ve yastıkları oldukça hit duruyor.

DIOR

Hepimizin çok sevdiği Dior, yaptığı Dior Maison koleksiyonuyla koltuklardan sofra düzenine adeta yeni bir soluk getiriyor.

MARNI

Lüks İtalyan moda evi olan Marni, dünya çapında tanınmaktadır. Hasır malzemenin renklendirilmesiyle birlikte güzel bir koleksiyon sunuyor sevenlerine.

ERDEM

İngiltere merkezli markada ‘floral’ desenleri görmeye çok alışkınız. Erdem, şimdi de bu deseni çıkardığı iki adet battaniyede de kullanıyor. Erdem’in ev dekorasyonuna girişi iki ürünle oldu. Bakalım devamı gelecek mi…

GUCCI

Renkli ve farklı dünyasına alıştığımız Gucci’nin ev koleksiyonu da oldukça renkli. Mobilya tasarımında çok başarılı olan Gucci, bizi yine şaşırtmıyor.

MISSONI

Zikzak ve renkli desenleriyle tanınan Missoni, Missoni Home adı altında yaptığı koleksiyonda mumdan örtüye bir evde ihtiyaç olabilecek her şeyi koleksiyonunda barındırıyor.

MIU MIU

Prada’nın kardeş markası olan Miu Miu, bu kez bizi şaşırtıyor. Giyim koleksiyonun aksine sert duruşlu, tahta bir tabureyle ev koleksiyonu dünyasına adım attı. Devamında neler gelecek bilemiyoruz. 

LA DOUBLEJ

Bir desen markası olan La Doublej, aynı çizgisini ev koleksiyonunda da koruyor. Desenlerin yaratıcılığından malzemelerin rengine kadar etkilemeyi başarıyor. 

What do you think?

Written by Kezban Belet

Kendine Hediye Et!

İkisi Birlikte: Food Pairing