Lüks Markalar Yeme-İçme Sektöründe

Hepimizin bildiği, yakından tanıdığı moda sahnesinin lüks markalarını artık sık sık yeme-içme sektöründe görmeye başladık. Herkese ilham veren markaların açtığı restoranlar ise oldukça dikkat çekici.

Louis Vuitton 

Dünyanın en pahalı ve lüks markalarından biri olan Louis Vuitton da bu trende ayak uydurarak restoran açtı. Bu restoranda ise ünlü şef Yosuke Suga’nın menüsü hakim. Osaka’da açılan restoranda fine-dining tercihler bulunuyor.

Gucci Garden

Gucci Osteria ile elbette! Michelin yıldızlı şef ve işletmeci Massimo Bottura’nın dünyanın en iyi 50 restoranı arasında gösterilen Osteria Francescana’sının son şubesi Gucci Garden’da açıldı. Muhteşem dekorasyonu ve atmosferiyle konuklarına kendini özel hissettiriyor. 

Prada Marchesi

Milano’nun en ünlü turistik yerlerinden biri olan Galleria Vittoria Emmanuel’de , Prada mağazasının üstünde konumlanan, geniş seçenek yelpazesiyle misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatan Marchesi’ye bir gün yolunuz Milano’ya düşerse uğramayı unutmayın. 

Bar Luce

Yine Prada ve yine muhteşem bir lokasyon diyoruz. Milano’nun mutlaka gidilmesi gereken yerlerinden biri olan Fondazione Prada müzesinin içinde bulunan Bar Luce’ye girdiğiniz an adeta 70’lere ışınlanıyorsunuz.

Café Citron ve Oursin

Jacquemus markasının yaratıcısı Simon Porte Jacquemus’un açtığı Citron, minimalist dekorasyonuyla misafirlerine Akdeniz esintileri yaşatıyor. Limon ağaçları ve büyük pişmiş toprak kaplarla dekorasyonu tamamlayan mekanda klasik Jacquemus koleksiyonlarının enerjisi sahip. 

Ralph’s Coffee & Bar 

Ralph Lauren markasının kuruluşu olan Ralph’s Coffe & Bar, kahve tutkunu olanlar için ideal bir mekan. Keyif verici ortamı ve benzersiz lezzetleriyle Mayfair’in kalbinde yer alan mekana mutlaka uğrayın deriz. 

0 replies on “Lüks Markalar Yeme-İçme Sektöründe”