Louis Vuitton’dan İlk Parfüm Filmi Kampanyası

Louis Vuitton, ilk parfüm filmi kampanyasını büyük bir gururla sunuyor. Academy ödüllü sanatçılar, Louis Vuitton marka elçisi Emma Stone ve yönetmen Sam Mendes, bu etkileyici film için bir araya geliyor.

Film, bir kadının hayat yolculuğu boyunca yaşadığı farklı anlardan ve duygulardan yola çıkarak, Louis Vuitton’un seyahat ruhunu tutku ile buluşturuyor. Değişen fon görselleri, Louis Vuitton parfüm koleksiyonundaki ayrıcalıklı kokuların birbirleriyle zıt karakterlerine atıfta bulunuyor. Louis Vuitton’un bu kısa filmi, aynı zamanda markanın Britanyalı yönetmen Sam Mendes ve Fotoğraf Yönetmeni Hoyte Van Hoytema ile iş birliğinden doğan ilk çalışma niteliği de taşıyor. Mendes, geçmişte “Cabaret” isimli Broadway müzikalinde birlikte çalıştığı Emma Stone ile bir kez daha buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirtiyor. 2017 yılında Damien Chazelle’in yönettiği “La La Land” filmindeki rolüyle Academy Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen Emma Stone, tüm ışıltısını bu kısa filmdeki çok yönlü kadın tasvirine yansıtıyor.

Louis Vuitton Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Burke, filmle ilgili düşüncelerini “Başrolünde müthiş yetenek Emma Stone’un yer aldığı, Louis Vuitton parfüm koleksiyonu için çektiğimiz ilk kısa filmimizi izleyicilerin beğenisine sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu film, parfüm koleksiyonumuzun başarısı açısından bir başka kilometre taşı olma özelliğini taşıyor” sözleriyle ifade etti.

0 replies on “Louis Vuitton’dan İlk Parfüm Filmi Kampanyası”