LOFT İLE STİLİNİ KEŞFET!

Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan LOFT, ilham veren yeni sonbahar / kış 2019 koleksiyonu ve ikonik jean modelleri ile sezonu cesur stillerle karşılıyor.

Moda dünyasının vazgeçilmez jeanlerine 90’lı yıllardan bu yana yön veren LOFT, 2019 kış sezonunda esnek kullanım kolaylığı sunduğu; Jean, pantolon, sweatshirt ve ceket seçenekleriyle devrim yaratacak stiller sunuyor.

LOFT ile her şey mümkün!

Hareketli şehir yaşamını ve sokak modasının çeşitliliğini koleksiyonuna yansıtan LOFT, AW19 koleksiyonu ile ‘her şeyi yapabilirsin’ tavrını vurguluyor.

Günün her saatinde rahatlığından ödün vermeyenler için esnek kumaşlarla tasarladığı yeni koleksiyonuyla hareket sınırını ortadan kaldıran LOFT, jeanleri, soğuk havalarda sizi ısıtacak sweatshirt ve ceket modelleriyle, bu kış size hareket özgürlüğü sunuyor.

Yeni koleksiyonun ilham kaynaklarından olan ‘LOFT Street’, canlı renkleri ve ona eşlik eden genç duruşuyla bu sezonun en dikkat çeken temaları arasında yer alıyor. Oversize formlar, diagonal çizgilerin yer aldığı modelleri ile LOFT, sokaktaki özgün stillere de atıfta bulunuyor.

Kahverengi ve haki tonların kendini gösterdiği Urban teması, macera tutkusunu koleksiyona yansıtıyor. Farklı stilleri ve renkleri kombinlemekten hoşlanan şehirli insanı doğanın renkleriyle buluşturan koleksiyonda sarı ve haki renklerin birbiriyle uyumu da göz dolduruyor.

Sokakların gözde Jean’i; LOFT!

LOFT’un 2019 Sonbahar / Kış koleksiyonu, çağdaş stilleri yeniden tasarlayarak, şehir ve sokak hayatından ve 90’lı yıllardan esintileri Jean koleksiyonunda bir araya getiriyor. Cesur ve özgün bir tarz yaratma özgürlüğüne sınırsız ilham kaynağı olan LOFT, her sezon öne çıkan Jean modelleriyle de ikonik ruhunu korumaya devam ediyor.

Erkek Jean pantolon koleksiyonunda Carlos, Ricardo, Terry Brown ve Justin gibi modelleriyle ilgi gören LOFT, Natalie, Nicole ve Jessica, Tanja modelleriyle de kadın koleksiyonunda sezonun en sevilen parçalarına yer veriyor.

Jean pantolonları akıllıca tasarlanmış yenilikçi vizyonuyla buluşturan LOFT, genç ve stil sahibi yüzünü keşfedeceğiniz yeni sonbahar – kış 2019 koleksiyonuyla tüm LOFT mağazalarında ve www.loft.com.tr ‘de sizleri bekliyor!

www.loft.com.tr

 

Yazıya ait etiketler
, , ,
0 replies on “LOFT İLE STİLİNİ KEŞFET!”