Levi’s® x Gorillaz İşbirliği

Levi’s® x Gorillaz işbirliği sayesinde hayranları kendi favori Gorillaz desenlerini Levi’s® Print Bar’da özelleştirebilecek.

Levi’s® ile Grammy ve BRIT ödülleri sahibi sanal İngiliz müzik grubu Gorillaz arasındaki işbirliği kapsamında markanın ikonik Batwing logosu, Gorillaz’ın eş yaratıcısı, sanatçı Jamie Hewlett tarafından yeniden yorumlanarak grup üyeleri 2D, Murdoc Niccals, Noodle ve Russel Hobbs’un yanında yer aldı. Tasarımlar, 26 Şubat, Salı yani bugün, Zorlu Center mağazasının kalıcı bir unsuru olan Levi’s® Print Bar’da sunulacak.

              

Markanın, grubun hayranları ve moda tutkunları, Jamie Hewlett’ın Levi’s® için özel olarak tasarladığı grafik desenler içeren kütüphaneden seçim yaparak kendi benzersiz Gorillaz ürünlerini yaratabilecekler. Dört Gorillaz karakteri etrafında geliştirilen desenler ile Levi’s® Print Bar teknolojisi sayesinde desenler, motifler ve renkler isteğe göre değiştirilebilirken geçmişten bugüne klasik Gorillaz görselleri de kombine edilebiliyor. Tasarımların ölçeği de değiştirilebiliyor ve dakikalar içinde istenen ölçekte hazırlanabiliyor. Kapüşonlu sweatshirtler ve sıfır yaka tişörtler, ilk kez Levi’s® Print Bar’da kadın ve erkek beden seçenekleriyle sunulurken tote çantalara da yer verilecek.

0 replies on “Levi’s® x Gorillaz İşbirliği”