LES BENJAMINS TIE – DYE KAPSÜL KOLEKSİYONU BEYMEN BODRUM YALIKAVAK MARİNA’DA TANITILDI

LES BENJAMINS TIE – DYE KAPSÜL KOLEKSİYONU BEYMEN BODRUM YALIKAVAK MARİNA’DA TANITILDI

 Dünya çapında büyük ün kazanan streetwear markası  Les Benjamins’in Tie – Dye Kapsül Koleksiyonu, 6 Temmuz 2019, Cumartesi günü BEYMEN Bodrum Yalıkavak Marina’da düzenlenen özel davet ile tanıtıldı.

Dünyaca ünlü moda markalarının 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonlarında geniş yer alan sezonun gözde trendi Tie – Dye’dan ilham alarak sınırlı sayıda üretilen koleksiyon davetlilerin büyük beğenisini topladı. Göz alıcı renkleriyle dinamik bir yaz müjdeleyen Les Benjamins Tie – Dye Kapsül Koleksiyonu’nda kadın ve erkekler için kimono, şort, bisikletçi şortu ve tişörtler yer alıyor.

Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’nın katılımı ile gerçekleştirilen koleksiyon lansmanına aralarında Ayşe Boyner, Cem Telvi, Pırıl Çetindoğan, Didem- Emre Ergani, Kaya- İrem Demirer, Gülden Büyükuçak, Mahbube Gürkan, Akshay Ganguly, Ayşem Saraçoğlu,  da yer aldığı çok sayıda ünlü isim katıldı.

Davetliler, denize sıfır konumdaki BEYMEN Bodrum Yalıkavak Marina’nın büyüleyici mazarası eşliğinde, ünlü DJ Emirali ve Sedef Gali’nin performansları ve özel ikramlarla keyifli bir yaz akşamı geçirdi.

İlk olarak Beymen Bodrum Yalıkavak Marina’da satışa sunulan Les Benjamins Tie – Dye Kapsül Koleksiyonu, 6 Temmuz itibariyle seçili BEYMEN’lerde modaseverlerle buluşacak.

Bünyamin Aydın

Cem Telvi&Ayşe Boyner

Cüneyt Öztürk&Ceylin Altunç

Zohaer Majhadi

0 replies on “LES BENJAMINS TIE – DYE KAPSÜL KOLEKSİYONU BEYMEN BODRUM YALIKAVAK MARİNA’DA TANITILDI”