LENZ İLE SUPER DETAYLAR!

Dünyada full lens gözlük tasarımının öncüsü SUPER RETRO FUTURE , moda tutkunlarının kalbini kazanmaya yeni modeli “LENZ” ile devam ediyor!

Arcana Optik tarafından Türkiye’ye getirilen İtalyan SUPER güneş gözlükleri, yepyeni modeliLENZ ile karşınızda! Dünyanın en kaliteli lens markası “Carl Zeiss” gözlük camlarını kullanan ve özel olarak üretilen el yapımı SUPER güneş gözlükleri yeni çizgisi ile nefes kesiyor. Kışın gelmesi ile birlikte dağda kullanılmaya uygun olduğu kadar günlük hayatta da kullanabileceğiniz LENZ,feminen çizgisini bozmadan şıklığı arttırıyor!

SUPER’in geçtiğimiz koleksiyonlarında yer alan Flap Top ve Lucia modellerinden esinlenerek tasarlanan LENZ, gözlük severlerden tam puan alıyor! Kış aylarının renklerini  şık tasarımlar ile birleştirerek muhteşem detaylar sunan SUPER’in yepyeni modeli Flap Top Lenz ve Lucia Lenzkeşfe değer tercihler arasında!

 

İnce metal geçişlerde yüksek dozda şıklık gizli

Gözlük modasında büyük modellerin ön plana çıkmaya başladığı bu dönemde, kaliteden ödün vermeden tasarlanan ve retro tarzını koruyan LENZ, kış aylarının vazgeçilmez gözlüğü olmaya aday!

Beyonce, Rihanna, Katy Perry, Kanye West David Beckham ve Lady Gaga gibi dünya starlarının favorisi olan SUPER güneş gözlükleri; Türkiye’de de kısa sürede geniş kitlelerin beğenisini kazanarak ellinin üzerinde seçkin satış noktasıyla, kalite ve şıklığı bir arada arayanlara birbirinden farklı tasarımlar sunmaya devam ediyor!

Yazıya ait etiketler
0 replies on “LENZ İLE SUPER DETAYLAR!”