KOZMONOT BOMONTİ’DEN YENİ YIL ALARMI!

Kozmonot Bomonti, yeni yıl gecesine özel tadı damaklardan silinmeyecek bir menü sunuyor. Mosso Noise’nin büyüleyici performansı ve DJ Style-Ist’in müzik direktörlüğünü üstleneceği gecede, Kozmonot Bomonti misafirlerine lezzet ve eğlence dolu bir gece vaad ediyor.

Yeni ylın ilk gününde 12.00’den 18.00’a uzanan birbirinden leziz seçeneklerin yer aldığı bir Yeni Yıl Brunch’ı düzenleyen Kozmonot Bomonti, keyif ve eğlenceyle geçen gecenin ardından dinlenmek ve yılın ilk gününü lezzetle karşılamak isteyenlere hitap ediyor.

Uzay üssündeymiş hissiyatı veren dekorasyonuyla uzun süre dillerden düşmeyen Kozmonot Bomonti, yeni yıl gecesinde sevdikleriyle hem leziz bir sofrada buluşmak hem de doyasıya eğlenmek isteyenlere özel bir program sunuyor. 2019’u uğurlarken misafirlerine lezzet senfonisi yaşatacak olan Kozmonot Bomonti’nin yeni yıl özel menüsünde; Mac&Cheese topları, mavi haşhaşlı humus, kişniş yağlı muhammara, taze kekikli Antakya kırma zeytin, sweet chili soslu panelenmiş karides, tatlı patates kızartması, narlı Burratta, portakal segment ve dana carpacciodan oluşan zengin atıştırmalık seçenekleri yer alıyor. Ana yemeklerde ise; hindi taco, kesme sucuk taco, sıcak midye dolma, brioche kaburga brisket, Bomonti Black Ale ile dinlendirilmiş kabuklu dana eti, gemici pilavı ve tereyağlı kök sebzeler yer alırken geceyi Süt Reçelli San Sebestian taçlandıryor.

İsmini heyecanlı, hareketli görüntü kelimelerinden alan; müzisyen Arda Aygun, DJ Aziz Özer ve Klarnet Virtiözü Ergün Şenlendirici’nin orient, elektronik müziği etnik tınılarla harmanladığı, şehirde fırtınalar estiren Mosso Noise yılbaşı gecesi Kozmonot Bomonti’ye özel bir repertuarla konuk oluyor. 21.00 – 22.30 saatleri arasında performans sergileyecek olan grup, yılın son gecesinde misafirlere benzersiz bir müzik deneyimi yaşatacak.

Saat 23.00 itibarıyla kabine geçecek olan DJ Style –Ist ise geceye özel, en sevilen şarkıların yer aldığı ve her dakikada yeni yıl çoşkusunu hissettirecek özel repertuarıyla ritmleri hep yüksek tutacak.

 

Yeni Yılın ilk gününde zahmete girmek istemeyenlere özel, lezzet dolu Kozmonot Bomonti Brunchı!

Keyif ve eğlenceyle geçen yeni yıl gecesinin ardından güne zahmetsiz, lezzet ve keyif dolu bir başlangıç yapmak isteyenlere Kozmonot Bomonti 12.00 – 18.00 saatleri arasında bir brunch düzenliyor.

İzmir kırma yeşil ve siyah zeytin, acılı zeytinyağı yatağında ekşili mevsim baharatlarıyla ekşi maya kızarmış ekmek, süzme bal, tahin &pekmez, kahvaltı salatası, taze baharatlı sote baby patates, otlu Fransız omleti, baby patatesli omlet, İzmir Menemen, peynir tabağı, domates sos ile yoğurtlu pazı dolması, ızgara çemensiz çıtır pastırma, ızgara İsli Frankfurter sosis, köz domates, köz kapya biber, ızgara kızarmış tuzsuz hellim peyniri, mini
humuslu kolot peynirli pizzetta, hamburger ve chessburger avakado burger alternatifli mini burger seçeneklerinin
lezzet senfonisi estireceği yılın ilk Kozmonot Bomonti brunchını büyük beğeni kazanan çilekli mini Chox keki ve incirli browni taçlandıracak.

Mitte brüt ekşi maya ekmek, siyez buğdaylı ekmek, tam tahıllı ekmek, pekmez susamlı simit ve roll ekmekten oluşan ekmek sepetine sınırsız çay, sınırsız filtre kahve ve Bloody Mary eşlik edecek.

 

 

0 replies on “KOZMONOT BOMONTİ’DEN YENİ YIL ALARMI!”