Kozmonot Bomonti’den Alternatif Müzik Yükseliyor

Şehrin trend adresi Kozmonot Bomonti Şubat ayı itibariyle Caz Pazarları’na ek olarak; hem Çarşamba, hem Cumartesi akşamları alternatif müziğin en sevilen sanatçı performanslarına ev sahipliği yaparak etkinlik takvimini genişletiyor.

Ağustos ayında kapılarını Bomonti’de açan ve uzun süre dekorasyonuyla adından söz ettiren Kozmonot Bomonti, farklı tema ve başlıklarla düzenlenen atölyeleri, Caz Pazarları ve her ay ‘Sahne Arkası’ başlığıyla ünlü ismlerin, hayranlarıyla ücretsiz olarak bir araya geldiği söyleşi dizinine ek olarak Şubat ayında takvimine alternatif müziğin en iyi isimlerinin performanslarını ekledi.

Kozmonot Bomonti 22 Şubat Cumartesi gecesi 22.30 itibariyle Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Dj Orçun Barni’yi ağırlayacak. Şubat ayının devamında ise; 26 Şubat Çarşamba akşamı The Away Days, 29 Şubat Cumartesi akşamı Can Ozan ve DJ Diskobirlik Kozmonot Bomonti’nin konuğu olacak.

Caz Pazarları hız kesmeden devam ediyor…

Her Pazar 12.00 – 14.00 saatleri arasında Pazar kahvaltılarına eşlik eden farklı caz gruplarının performansına ev sahipliği yapan Kozmonot Bomonti’nin Şubat ayı takviminde 23 Şubat Pazar günü Esra Kayıkçı’yı ağırlayacak.

 

0 replies on “Kozmonot Bomonti’den Alternatif Müzik Yükseliyor”