KOTON KABAN KOLEKSİYONU RENK VE ÇEŞİTLERİYLE SOĞUK HAVALARI KARŞILIYOR

Çeşit çeşit kabanlarda Koton fiyatlarının moda olduğu sezonda tasarımlardaki özel dikim detayları ve farklı boy kesimler dikkat çekiyor. Baharat tonlarının hakimiyet kurduğu tasarımlarda lüks dokunuşlar ve maskulen desenler ön plana çıkıyor.

Koton Kaban Koleksiyonu, 2018-2019 Sonbahar Kış sezonunu çeşit çeşit tasarımlarla zenginleştiriyor. Renk, desen ve model alternatifleriyle sezona geniş bir koleksiyon sunan Koton, tasarımları detaylarla özelleştiriyor.

Erkek giyim stillerinden ilham alan kabanlarda kaz ayağı desenleri ön plana çıkarken oversize trendi kabanlara hafif büyük hatlarla taşınıyor. Rahat stillere eşlik edecek büyük kesimli kabanlarda siyah ve beyaz desenleri kullanılırken sezonun öne çıkan baharat tonları da koleksiyonda geniş yer buluyor. Kum, devetüyü, terakota ve tuğla kırmızısı gibi renkler sezonun yenileri olarak göze çarparken kahverenginin en açık ve koyu kahverengi tonlarındaki kabanlar da koleksiyon da yer alıyor.

Koton Kaban Koleksiyonu, kaşmir ve saf yün benzeri dokuları anımsatan kumaşlarıyla da sezona lüks bir dokunuş getiriyor. Pelüşle biten kumaşların verdiği yumuşak dokunuş hissi, sıcaklık ve tüm kumaşlarda hissedilen ‘yumuşacık kumaş’ duygusu kürk görünümlü detaylarla bir araya geliyor.

Diz hizasında veya diz altında olan proporsiyonlarıyla sezonun en yeni kaban boylarını belirleyen koleksiyon, sunduğu tüm zenginliği ulaşılabilir fiyatlarla da taçlandırıyor.

Koton Kaban Koleksiyonu, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

0 replies on “KOTON KABAN KOLEKSİYONU RENK VE ÇEŞİTLERİYLE SOĞUK HAVALARI KARŞILIYOR”