in

CNSWOMAN KORSELERİ İLE KOMBİNLERE FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI

FW20 CNSWOMAN x ATAKANERSEVGIN KORSE KOLEKSİYONU

Kadın formundan ilham alan ve her daim farklı alanlarda yeni koleksiyonlar hazırlayan Cnswoman markası 2020 yılına yeni korse koleksiyonu ile giriş yaptı. Işıltı ve zerafeti; kadınların bizzat ruhunda  taşıdığına inanan kurucu Cansu Bayrak, yeni koleksiyonu hazırlarken moda tasarımcısı Atakan Ersevgin ile birlikte çalıştı.

Velvet Corset https://www.cnswoman.com/urun/noble-velvet-corset/

Bu işbirliğiyle birlikte beş korseden oluşan ve farklı stillerde her kadına hitap eden yeni korse koleksiyonunu web sitelerinde satışa çıkardılar. Yaş, beden ve stil ayırt etmeksizin her kadının kendini farklı hissettiği; dolabının yıldız parçası özel bir tasarım olmasının gerektiğine inanarak çıktıkları bu yolda, kadın bedeninin eşsiz görünümünü küçük bir dokunuş ile çarpıcılığa taşımayı amaçlıyorlar.

Striped Corset https://www.cnswoman.com/urun/striped-corset/

Gündelik giyimde ya da özel günlerde kombinlerin kurtarıcı parçası olan bu korseler, özel isteğe göre tasarlanabiliyor. Renk, kumaş çeşidi, ip gibi birçok seçenek arzuya göre değiştirilip hazırlanabiliyor. Yeni koleksiyonunu tanıtmadan önce tasarımların oluşum sürecini video klip ile tanıtan bu işbirliği büyük bir beğeniyle karşılanmıştı. Yeni deneyimler ve daha fazlası için CNSWOMAN x ATAKANERSEVGIN koleksiyonunu Instagram hesabından takip edebilir, www.cnswoman.com adresinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

  

Diamond Corset https://www.cnswoman.com/urun/diamond-corset/

Puffy Corset https://www.cnswoman.com/urun/puffy-corset/

Basic White https://www.cnswoman.com/urun/basic-white/

What do you think?

Written by bestylemagazine

EMEL YILDIRIM’DAN EN UZUN FESTİVAL

Napolı pizzaları Caddebostan’da