in

“Knitss” İle Sahil Stili

Çağdaş triko markası KNITSS, İlkbahar Yaz 2021 “Beautiful Flora” koleksiyonu ile yaz tatilinize renk katıyor.

“Sustain the Fashion” (Modayı Sürdür) söylemi ile modada sürdürülebilirliğe dikkat çekmek isteyen KNITSS, Beautiful Flora koleksiyonuna, doğal kaynakların korunması ve yaşam alanlarının devamlılığı için, sürdürülebilir materyalleri kullanarak hayat vermeye devam ediyor.  

Dinamik, stiline güvenen ve güçlü kadınların tercihi olan KNITSS, İlkbahar Yaz 2021 “Beautiful Flora” koleksiyonu ile bu yaz, tatillerinizin bir parçası oluyor. Canlı renkleri ile dikkat çeken koleksiyon, aynı zamanda vermiş olduğu hafiflik duygusu ile yaz sıcaklarında ferahlatıcı bir etki yaratıyor. 

Tatil bavulunuzu hazırlarken, birbirinden farklı kombinler oluşturabileceğiniz; incecik triko takımlar ile hem gündüz hem de gece, şıklığınızla dikkat çekeceğiniz KNITSS koleksiyonu, bu yaz tatil beldelerindeki keyifli gezilerinizde sizlere eşlik ediyor.

Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bu koleksiyonda; limon, şeftali, turkuaz, mint gibi ferahlatıcı çizgilerin yer aldığı triko elbiseler ve takımların içinde kendinizi dingin ve konforlu hissedeceksiniz. 

KNITSS İlkbahar Yaz 2021 “Beautiful Flora” koleksiyonu ile özgün tasarımlarıyla zamansız bir stilin anahtarını sunuyor.

KNITSS, %100 organik pamuk Global Organik Tekstil Standardı ‘’GOTS’’ sertifikası ve ormanlarda biyo çeşitliliğin korunmasına yardımcı olan ve doğadan aldığını doğaya geri vermek ilkesini benimseyen ‘’FSC’’ sertifikalarına sahip olarak, bugün olduğu gibi yarın da sürdürülebilir bir dünya felsefesiyle koleksiyonlarını tasarlamaya devam etmeyi hedefliyor. 

Hayatın akışında kendini keşfetme, kendine zaman ayırma ve kendi olma yolculuklarında kadınlara eşlik eden KNITSS tasarımları, İstanbul Akmerkez AVM, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi ve Ankara Armada AVM, KNITSS mağazalarında sizleri bekliyor. Dilerseniz yenilenen www.knitss.com online alışveriş sitesinden de evinizin konforunda KNITSS ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Knitss hakkında; Çağdaş ve yaratıcı triko markası KNITSS, sanattan, yaşamdan ve etkileşimlerden aldığı ilhamla sürdürülebilir materyaller kullanarak koleksiyonlarına hayat veriyor. “Sustain the Fashion” (Modayı Sürdür) sloganı ile sürdürülebilir moda kavramının öneminin altını çizen KNITSS’in Kreatif Direktörü Duygu Boz, “KNITSS For a Better World” söyleminden yola çıkarak modern ve sofistike yaklaşımını yansıtan kimliğiyle zamansız tasarımlar sunuyor. En kaliteli İtalyan iplikleri ve doğal yaşamı bozmayan üretim süreçleri ile işlenmiş ve sürdürülebilirlik sertifikalarına sahip organik elyaflar ile üretilen tüm KNITSS tasarımları kendini keşfetmeye adayan kadınlara eşlik ediyor. 

What do you think?

Yazar

İhtişama Övgü

Colin’s İle Yaz Günlerinin Enerjisini Sokaklarda Yakalayın