KISMET BY MİLKA’DAN MODERN KADININ CESARET MANİFESTOSU

10 yıllık geçmişi boyunca kendisinden yarattığı ilk’ler ile söz ettiren Kısmet by Milka, yaklaşan yılı yeni bir akımın öncüsü olarak kutluyor. Mücevher tutkunlarını day-to-night, layering gibi kavramlar ile tanıştıran marka, yeni yılda cesaret ve başkaldırı sembolü piercing’i altın ile buluşturuyor.

İlk günden bu yana ilhamını kadınlardan alan Kısmet by Milka, asla durmayan ve sürekli ilerleyen kadınların hikayelerini koleksiyonlarında yansıtarak modern kadının sesi oluyor. Geçmiş yıllarda kadınların aştıkları sınırları ve kazandıkları zaferleri vurgulayan marka, 10. yılına girerken cesur kadınların manifestosunu piercing ile yazıyor.

Madonna, Beyonce, Rihanna, Fergie, Anne Hathaway, Cameron Diaz, Katy Perry ve daha birçok Hollywood yıldızı tarafından tercih edilen Kısmet by Milka, 18 ülkede 5’i monobrand olmak üzere 100’den fazla satış noktasında yer alıyor. Markanın yaratıcısı, başarılı girişimci Milka Karaağaçlı “moving forward” mottosuyla tüm kadınlara bir yeniliği yine ilk sunan olmaktan mutluluk duyduğunu belirtirken, “Piercing, kadının kısa zamanda simgesi olacak ve onları bir adım öne çıkaracak. 2019 yılına girerken kadının gücünden ve cesaretinden ilhamla tasarladığımız piercing’ler, kadınların hikayesini anlatacak.” diyor.

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “KISMET BY MİLKA’DAN MODERN KADININ CESARET MANİFESTOSU”