KIŞI ISITAN KADİFELER!

Tasarım ve moda dünyasının başta bedeni saran ve daha alımlı gösteren kalıpları olmak üzere çizgileri ile fark yaratan ismi Fidan Şimşek,sezonun iddialı kumaşlarından kadifeyi, sanat eseri gibi işlediği göz alıcı şıklıktaki tasarımlara dönüştürüyor.

Modern ve özgün şıklığın moda dünyasındaki en güçlü temsilcilerinden Fidan Şimşek, bedenle bütünleşen, bir o kadar da kalıplarıyla en göz alıcı detayları açığa çıkaran kadınsı ve güçlü çizgileriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Kokteyl elbiselerden tulumlara, balık kesim tuvaletlerden kişiye özel gelinliklere kadar oldukça geniş seçenekler sunan Fidan Şimşek’ten son dönemin en moda kumaşı kadifeye övgü niteliğinde dokunuşlar!

Moda dünyasının “kült” olmuş ve her dönemde severek kullanılan kumaşı kadifeler, sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.  Kış sezonuna en çok yakışan dokulardan biri olan kadife, her mevsim giyilebilen şık gece kıyafetlerinden gündelik kombinlere kadar geniş alternatifleriyle vazgeçilmezliğini kanıtlıyor.

Tasarım alanındaki 32 yıllık deneyimiyle kendi alanında özgünlüğü ile ilham kaynağı olan Fidan Şimşek, moda dünyasının ışıltısı ve dokusuyla göz alıcı ama bir o kadar da riskli kumaşı olan kadifeye yepyeni yorumlar katıyor.  Genelde gece şıklığında kullanmaya alışık olduğumuz kadife kumaşı kendi dokunuşlarıyla günlük kombinlerde de kullanıma uygun olarak tasarlayan Fidan Şimşek, hem gece hem de gündüz şıklığınızı tamamlayan Velvet Dreams tasarımlarıyla ilgi görüyor.

Kadifenin nostaljik duruşuna özgün yorumlar katarak, siyah, lacivert, bordo gibi sezonun en hit renkleriyle oluşturduğu son derece zarif parçaların yer aldığı Velvet Dreams koleksiyonuyla Fidan Şimşek, özgünlüğe önem veren, stili ile fark yaratmak isteyenleri Yeniköy’deki showroomuna bekliyor.

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “KIŞI ISITAN KADİFELER!”