KATE SPADE NEW YORK KAPSÜL KOLEKSİYONU

NICOLA GLASS’IN MAĞAZA İÇİN SINIRLI ZAMANA SAHİP OLAN İLKBAHAR YAZ 2019DEBUT KOLEKSİYONU

NEW YORK, NY (Eylül 2018): Kate Spade New York, İlkbahar Yaz 2019 koleksiyonu için yeni Yaratıcı Yönetmen Nicola Glass tarafından tasarlanan aksesuar kapsül koleksiyonuna erken erişim ile dünyadaki kadınları şaşırtıyor. Her zaman markanın çekirdek DNA’sına dikkat çeken Nicola, Kate Spade New York’un mevcut kodlarını kendi kavramsal ve sofistike yaklaşımıyla evrimleştirerek inşa etti. Baskılarda bir tasarım öğesi olarak ikonik unsurlar ile donanımlı tasarım elementlerini mevsimden mevsime kategorileştirdi.

Dorie Bucket Bag ve Geospade Silk Scarf’dan oluşan Nicola’nın kapsülü – hepsi birden fazla renk seçeneklerine sahip – 7 Eylül’den başlayarak Kate Spade New York’un e-ticaret sitesinde sınırlı miktarlarda mevcut olacak. Kapsül Koleksiyon, yükseltilmiş tasarımlar, rafine renklerde ve dikkat çekici detayları sunmaktadır. Kate Spade New York Yaratıcı Direktörü Nicola Glass, “Markayı evrimleştirmek için gerçekten çok fazla fırsat vardı, evin kodlarını gerçekten kendi başıma geliştirdim” diye paylaştı. “Detaylar benim için çok önemli. Onu hem cesur hem de ince biçimlerde kullandım. Baskı desenlerine, deri kabartmalara ve kesilmiş tasarım detaylarına dahil ettim. Kalp ve emaye kilidi, kabartmalı deri ve jakarlı çiçek desenleri ile Kate Spade sonsuz olasılıklara sahip.”

Yeni koleksiyon için tasarlanan ilk çanta olan Nicola, feminen, yuvarlak köşelerin arka cepte bir bölme ile birleşen yumuşak şekilde yapılandırılmış bir omuz çantasıdır. Dorie çantası ise maça figürü olarak yeniden yapılandırılmış geleneksel birbirine kenetlenen deri tekniğine sahiptir. Glass, bir dizi kişisel stile hitap etmektedir. Nicola çantası kendine özgü emaye donanımıyla birlikte daha küçük ve büyük maça figür seçeneklerini zıt renklerin uyumu ile birleştiriyor. Parçalar, beklenmedik renk kombinasyonları ve benzersiz baskı dili ile modern tasarım öğelerini ve kaliteli işçiliği birleştiriyor.

0 replies on “ KATE SPADE NEW YORK KAPSÜL KOLEKSİYONU”