in

Kasım 2022 Burç Yorumları

KOÇ

Bu ay kendinizi kimseden saklayamayacaksınız. Hisleriniz, düşünceleriniz ve söylemek istedikleriniz yüzünüzden okunabilecek. Geçmişte yaşadıklarınız aklınıza bol bol gelirken 2022’nin Kasım ayında tecrübelerinize başvurmak en doğru çözüm olacak. Daha sakin kararlar almak, yılın sonuna doğru yaşanabilecek ani krizleri önleyen sigortanız olacak. 

BOĞA

Girişken halinizi bulunduğunuz her yerde hissettireceksiniz. Bunu en iyi yapan burçlarsan birisi olarak, zorlanmayacaksınız. Ancak gökyüzünün bir uyarısı var, 8 Kasım tarihinde burcunuzda yaşanacak tutulma, sizin hakkınızda konuşan kişilerin sayısı artacak. En iyi bildiğinizi yapıp, iletişim becerilerinizi kullanacak, zorlukları yokuşa sürmeyeceksiniz. Kariyer hayatınızdaki basamakları tırmanma serüveninizde yeni gelişmeler kapıda.. 

İKİZLER

Yılın en zorlu ve çetrefilli retrosuna ev sahipliği yapıyorsunuz. Bir bakıma aslında bunu avantaja çevireceksiniz. Kafanızda planladığınız ancak bir türlü harekete geçemediğiniz alanların hepsini düzenlemenize yardımcı olacak bir retro ile tüm ay boyunca karşı karşıyasınız. Size ne söylenirse söylensin kırmızı çizgilerinizi buna göre çizeceksiniz. En önemlisi ise daha somut bir yapıya büründüğünüzü fark edeceksiniz. 

YENGEÇ

İddialı tavırlarınızla ortalığı toza dumana katacaksınız. Konuşmaktan korkmayacak, sizin üzerinizden prim yapmaya çalışanların oyunlarını bozacaksınız. Özgüveninizi rahatça açığa çıkarabileceğiniz “ben de buradayım” diyebileceğiniz bir Kasım ayı tam olarak karşınızda. Hayatınızı bu denli değiştirme maratonuna girmişken evinizi de düzenlemek iç dünyanızı rahatlatacak. 

ASLAN

Hayatı ciddiye alan yönünüz bu ayın en güçlü detaylarından birisi. Öyle ki en basit konular hakkında bile meramınızı dile getirmekten, kaynaklarla konuşmaktan çekinmeyeceksiniz. Gök kubbe öğretici olan yanınızın ilgi çekeceğini, sizinle ilgilenen kişilerin artacağını işaret ediyor. Daha önce başarısız gördüğünüz ilişkilerin hepsini rafa kaldırmak isterken, hislerinize hitap eden kişi ile karşılaşacaksınız. 

BAŞAK

Durmadan ilerlediğiniz, geriye dönüp bakmadığınız bir aya hoş geldiniz. Bu noktada kendi adınıza en uzun ömürlü kararları alacağınız bir ay sizi bekliyor. Fikirlerinize değer veren insanları çevrenizde tutma isteğiniz, sosyal çemberi daraltacak. Rutinleşmiş gündelik alışkanlıklarınızı da bu hızınıza katarak geride bırakma çabası şaşırtmayacak. Sağlığınız için yenilikçi adımlar atacaksınız. 

TERAZİ

Hatalara yer yok! Bu motto ile giriş yaptığınız Kasım ayında diğer herkesten çok kendinizle savaşacaksınız. “Bunu kesin yapmam” dediğiniz alanlarda bile ikileme düşmeniz sizi epey yordu. Önünüzdeki günlerde bunu aşmak isteyeceksiniz. Kendinize verdiğiniz sözleri tutma azminiz amansız bir mücadelenin ilk adımı olacak. Gözlem gücünüzün artması da cabası… 

AKREP

Daha sosyal, daha çevre odaklı ve daha faydacı bir yapıya bürüneceğiniz bir ay sizi bekliyor. Geçen ayın sonunda başlayan tutulma burcunuzdaki etkisini güçlendirmişken yeni başlangıçlar için kolları sıvayacaksınız. Desteğinize gökyüzünün ta kendisi yetişecek. 8 Kasım’da karşıt burcunuzda yaşanacak tutulma, öfkenizi kontrol etmeyi zorlaştıracak. İşyerinizdeki ani ayrılıklar terfiiyi kapınıza getirecek. 

YAY

Beklenmedik olayların kapınızı çalması yüreğinizi yormasın. Kendinizi bakıma almak istiyorsanız bu ayı tercih etmelisiniz. Karşıt burcunuzda Mars geri giderken tuhaf egoların etrafınızda dolanmasına izin vermeyeceksiniz. Ailenizle karşı karşıya geldiğiniz durumlarda kendinizi daha duru bir dille ifade edecek, olgun yanınızı konuşturacaksınız. 

OĞLAK

Sırtınızda dünyayı taşıyor gibi hissetmeniz iki tutulma ve bir retroya teslim olan gök kubbe yüzünden! Sizi yakından tanımayan kişilerin bile “eskisi gibi değilsin” sözleri değişimin eşiğinde olduğunuzu bir kez daha hissettirecek. Hayatında çok şey deneyimlemiş bir burç olarak, bir yıldır üstesinden geldiğiniz konulara dönüp baktığınız bir devrin kapandığının farkındasınız. WhatsApp gruplarındaki sessizliğiniz belli bir süre daha bozulmayacak. 

KOVA 

Tuhaf dinginliği olan ayların ardından bir anda temponun göbeğine taşınmak roller coaster etkisi yaratacak. Bünyenizin alışık olmadığı durumlarda ne kadar adaptif olduğunu bilseniz de zorlandığınızı fark edeceksiniz. Çalışmak, emek vermek, uğraş göstermek hamurunuzda var. Bu ayda daha fazla önemli değişimler yapmadan düzeni yakalama amacında olacaksınız. 

BALIK

İstemediğiniz bir şeyi ertelemekte üstünüze yok! 2022’nin Kasım ayında partnerinizin duygusal git gellerinden çıkan karşılaştırmalardan çok sıkılacaksınız. Biraz uzaklaşmak, kendi kabuğunuza çekilmek genel tarzınız olsa da partnerinizin radarında eleştiri oklarının hedefi olacaksınız. Bu ay neyi neden yaptığınızı bir kez daha düşüneceksiniz. Yeni bir yaşam alanı dizayn etmek, mental açıdan aradığınız huzura, netliğe kavuşmanızı sağlayacak. 

What do you think?

Written by Editor

Vedik Astrolojisi Nedir? Batı Astrolojisinden Farkı Nedir?

Tasarıma ve Mekanlara Sürdürülebilirlik Yükleniyor